19.04.2014

Експрес-доставка - справа потрібна та прибуткова

"Нова Пошта" в першу чергу клієнтоорієнтована компанія, а франчайзинговий об’єкт - це свого роду її клієнт

Згадаймо, що на початку нового тисячоліття в Україні і терміна такого як "експрес- доставка" не було, а сьогодні вона невимовно спрощує наше життя.

Фото компанія "Нова Пошта"

Сьогодні кур’єрськими послугами користується кожен третій українець

"Нова Пошта" на українському ринку з 2001 року. Компанія ризикнула запропонувати своїм клієнтам принципово новий формат - доставку по Україні протягом 24 годин. Все почалося з відділень у Києві, Полтаві та Харкові, восьми працівників з величезним прагненням створити ефективний бізнес. А в 2011 році «Нова Пошта» подолала позначку в 100 відділень по всій Україні.

На сьогоднішній день більша частина відділень «Нової Пошти», які працюють за франшизою розташовані в невеликих населених пунктах і складають близько 40% найбільшої приватної мережі відділень в Україні. У компанії дуже строго стежать за тим, щоб клієнти отримували однаково високий рівень сервісу в будь-якому з більш ніж 1300 відділень, в більш ніж 700 населених пунктах України, і піклуються про стандарти оформлення відділень. 

 Компанія «Нова Пошта» в першу чергу клієнтоорієнтована компанія, а франчайзинговий об'єкт - це свого роду її клієнт,  тому робиться  все можливе для того, щоб задовольнити його очікування.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Експрес-доставка - справа потрібна та прибуткова

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank