30.12.2008

X5 купує франчайзингових партнерів

Російська X5 Retail Group, що є власником брендів "Пятерочка", "Перекресток" та "Карусель", починає скуповувати франчайзингові магазини

X5 оголосила про підписання домовленості про придбання 100% бізнесу та активів компанії Агроторг-Ростов, що має в управлінні 15 магазинів "Пятерочка" в Ростовській області по договорі франчайзингу.

Мережа компанії X5 включає в себе 794 магазини "Пятерочка" у форматі "м’який дискаунтер", 191 супермаркет "Перекресток" (на фото) та 42 гіпермаркети

Лев Хасіс - виконавчий директор X5 Retail Group, прокоментував, що в сьогоднішніх економічних умовах такі угоди можуть стати більш ефективною альтернативою органічному розвитку. Тим більше, що вони дозволять стабілізувати ситуацію в регіонах, уникнути банкрутства мереж та гарантувати безперебійну роботу магазинів.

Купівля Агроторг-Ростов - перша угода такого роду з початку кризи, проте X5 Retail Group уважно придивляється до інших можливостей по викупу бізнесу та/або активів своїх франчайзингових партнерів.

X5 Retail Group - найбільша в Росії роздрібна компанія по об'ємам продажів. На початок жовтня 2008 року в управлінні компанії знаходились 1027 магазинів (в Москві, Санкт-Петербурзі, регіонах Росії та на Україні), серед яких число франчайзингових магазинів на території Росії склало 684.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank