17.04.2014

Особлива пропозиція для франчайзі

Нові відкриття, акції та пропозиції від незалежної лабораторії ІНВІТРО

Сьогодні у незалежної лабораторії ІНВІТРО, що є найбільшою приватною компанією на ринку лабораторної діагностики, і налічує 49 медичних офісів, з яких - 4 відкриті за франчайзинговою схемою, є багато новин.

лабораторія ІНВІТРО Фото стенд лабораторії ІНВІТРО

Лабораторія ІНВІТРО прийняла активну участь на виставці "Франчайзинг 2014"

Нещодавно відбулися нові відкриття в Миргороді та Бердичеві. Також лабораторія суттєво розширила свій спектр досліджень. А в квітні в медичних офісах у Харкові, Одесі, Чернігові, Черкасах, Кіровограді, Херсоні, Білій Церкві, Умані, Сумах, Конотопі, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Світловодську, Сімферополі, Павлограді та Маріуполі стартувала акція «Гормон ТТГ з 50 % знижкою» для оцінки рівня гормону в крові. Тобто можна не тільки пройти комплексну лабораторну діагностику стану щитовидної залози, але й скористатися спеціальною пропозицією, і перевірити рівень ТТГ з 50% знижкою.

Що ж до франчайзингової програми ІНВІТРО, то на території України вона впроваджена з 2011 року. Підприємці, які бажають розпочати свій бізнес під відомим брендом, можуть відкрити по франшизі ІНВІТРО свій медичний офіс. Для того щоб стати франчайзі необов'язково мати медичну освіту. Компанія пропонує ясну і чітку концепцію вашого майбутнього бізнесу. А в 2014 році на франчайзі чекає спеціальна пропозиція - відсутність паушального внеску, і роялті з 24 -го місяця - $1000.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank