10.04.2014

Star Kebab впевнено йде в Україну

Молдавський бренд пропонує українським підприємцям почати свій власний бізнес по франшизі

 Перший заклад Star Kebab було відкрито 15 листопада 2011 року в Кишиневі. Він швидко завоював довіру жителів завдяки унікальному концепту, особливому смаку страв та високій якості обслуговування. На даний момент мережа складається з 7-и ресторанів в Кишиневі, з яких 3 власні та 4 - франчайзингові. Сьогодні компанія планує масштабний розвиток в Україні.
 

Star Kebab Фото Star Kebab

Принцип ресторану - відкритий процес приготування їжі, та використання виключно натуральних продуктів

 «Ми впевнені в оригінальності та якості нашого продукту. Акцент робимо на натуральності продукту, та на високому рівні обслуговування. Стосовно продажу франшизи в Україні, то перш за все, для нас важливо, щоб партнерство було взаємовигідним. Тих підприємців, з якими ми домовимося про співпрацю, наші фахівці будуть всіляко підтримувати, допомагати аналізувати і прораховувати всі кроки. Система підтримки наших франчайзі - ноу -хау і є конфіденційною інформацією. У майбутньому ми хочемо охопити всю Європу», - поділився директор мережі Star Kebab, Штефан Кірікуце.

 Вступний внесок для франчайзі - 3000 євро. Роялті: 4 % з обороту. Компанія гарантує підтримку на весь період терміну дії договору.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Star Kebab впевнено йде в Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank