10.04.2014

Star Kebab впевнено йде в Україну

Молдавський бренд пропонує українським підприємцям почати свій власний бізнес по франшизі

 Перший заклад Star Kebab було відкрито 15 листопада 2011 року в Кишиневі. Він швидко завоював довіру жителів завдяки унікальному концепту, особливому смаку страв та високій якості обслуговування. На даний момент мережа складається з 7-и ресторанів в Кишиневі, з яких 3 власні та 4 - франчайзингові. Сьогодні компанія планує масштабний розвиток в Україні.
 

Star Kebab Фото Star Kebab

Принцип ресторану - відкритий процес приготування їжі, та використання виключно натуральних продуктів

 «Ми впевнені в оригінальності та якості нашого продукту. Акцент робимо на натуральності продукту, та на високому рівні обслуговування. Стосовно продажу франшизи в Україні, то перш за все, для нас важливо, щоб партнерство було взаємовигідним. Тих підприємців, з якими ми домовимося про співпрацю, наші фахівці будуть всіляко підтримувати, допомагати аналізувати і прораховувати всі кроки. Система підтримки наших франчайзі - ноу -хау і є конфіденційною інформацією. У майбутньому ми хочемо охопити всю Європу», - поділився директор мережі Star Kebab, Штефан Кірікуце.

 Вступний внесок для франчайзі - 3000 євро. Роялті: 4 % з обороту. Компанія гарантує підтримку на весь період терміну дії договору.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank