04.04.2014

Французский креатив на замітку

Студія LEZARD CREATIF - творча майстерня та оазис відпочинку

Французькі центри LEZARD CREATIF - це місце для відпочинку та творчості. Тут людина може абстрагуватись від усіх турбот: випити кави, почитати, чи створити свій власний шедевр. Перша студія була відкрита Мікаелем Руссо в Ла-Рошель в 2002 році, а вже сьогодні налічується близько 15-ти по всій Франції, і більше 15 тисяч постійних клієнтів. Центри відкриваються в середніх і великих містах, площею від 100 до 200 м.кв.

Магазин LEZARD CREATIF Фото магазину LEZARD CREATIF

В центрах LEZARD CREATIF відвідувачі можуть відпочивати, творити та купувати

У зв'язку з успіхом концепції, LEZARD CREATIF з 2009 року почала розвиток по франчайзингу. Компанія постійно оптимізує діяльність франчайзі, розробляє нові інструменти для ефективної роботи.

LEZARD CREATIF пропонує відвідувачам живопис, коучинг, моделювання намиста, кераміку, уроки каліграфії та інше, щоб задовольнити різні потреби дорослих і дітей. У центрах проводяться творчі семінари для дітей, підлітків і дорослих. Кожна людина має можливість не просто відпочити, а за допомогою кваліфікованого інструктора, створити щось своє, особливе. Тут також можна і придбати необхідні предмети для творчості.

магазин-майстерня  LEZARD CREATIF

По інформації за 2013 рік, дохід LEZARD CREATIF, при наявності 17 студій - 2,5 млн. євро. У планах компанії на 2014 - ий рік відкриття 10 нових студій, і запланований прибуток - 4,0 млн. євро.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Французский креатив на замітку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank