30.03.2014

Підсумки Franchise Expo Paris 2014

Відбулася подія міжнародного масштабу в світі франчайзингу

Завершила свою роботу 33-а міжнародна виставка Franchise Expo Paris 2014, яка проходила з 23 по 26 березня у виставковому комплексі Paris Expo Porte de Versailles (Париж. Франція).
Виставку відвідало більше 34 тисяч осіб, п'ята частина яких приїхала з-за кордону. Було представлено 518 експонентів.

стенд компанії ПРОФІТсистем на Expo Paris 2014, Фото стенд компанії ПРОФІТ систем на Expo Paris 2014

Представники різних країн, компанії ПРОФІТ систем, прийняли активну участь у Franchise Expo Paris 2014

Звичайно ж, французькі франчайзери були домінуючими (419), але важливо відзначити, що з кожним роком зростає кількість зарубіжних представників: Італія (21), США (17), Іспанія (10). Варто зазначити, що збільшилася присутність Центральної та Південно-Східної Європи. Крім того, вперше взяли участь делегації асоціації франчайзингу Кореї та Лівану.

У зв'язку з геополітичною обстановкою, помітним було зниження інвестиційної привабливості України: інвестори не готові співпрацювати до стабілізації ситуації у країні. Що стосується Росії, то цікавість,  проявлена до неї була нижчою ніж у минулому році, наприклад, тільки 10 компаній з 450-ти готові були розглянути пропозиції про взаємну співпрацю.

виставка Franchise Expo Paris 2014

Подію Franchise Expo Paris 2014 прокоментувала Юлія Геращенко, директор компанії PROFIT system: «Серед експонентів було багато рітейлерів одягу та взуття, компаній, які надають клінінгові послуги та автосервіс, також представників систем краси і здоров'я. Здивувала багаточисленна присутність концепцій електронних сигарет і замороженого йогурту. Що стосується першої концепції, то це так званній бум, бізнес-хвиля якого торкнулась України 2-3 роки назад. А що до замороженного йогурту, то цей бізнес сьогодні динамічно розвивається у світі, і може користуватися попитом в Україні та Росії, так як ця ніша не заповнена. Ця тема є особливо актуальною, бо попреду літній сезон».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Підсумки Franchise Expo Paris 2014

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank