30.03.2014

Підсумки Franchise Expo Paris 2014

Відбулася подія міжнародного масштабу в світі франчайзингу

Завершила свою роботу 33-а міжнародна виставка Franchise Expo Paris 2014, яка проходила з 23 по 26 березня у виставковому комплексі Paris Expo Porte de Versailles (Париж. Франція).
Виставку відвідало більше 34 тисяч осіб, п'ята частина яких приїхала з-за кордону. Було представлено 518 експонентів.

стенд компанії ПРОФІТсистем на Expo Paris 2014, Фото стенд компанії ПРОФІТ систем на Expo Paris 2014

Представники різних країн, компанії ПРОФІТ систем, прийняли активну участь у Franchise Expo Paris 2014

Звичайно ж, французькі франчайзери були домінуючими (419), але важливо відзначити, що з кожним роком зростає кількість зарубіжних представників: Італія (21), США (17), Іспанія (10). Варто зазначити, що збільшилася присутність Центральної та Південно-Східної Європи. Крім того, вперше взяли участь делегації асоціації франчайзингу Кореї та Лівану.

У зв'язку з геополітичною обстановкою, помітним було зниження інвестиційної привабливості України: інвестори не готові співпрацювати до стабілізації ситуації у країні. Що стосується Росії, то цікавість,  проявлена до неї була нижчою ніж у минулому році, наприклад, тільки 10 компаній з 450-ти готові були розглянути пропозиції про взаємну співпрацю.

виставка Franchise Expo Paris 2014

Подію Franchise Expo Paris 2014 прокоментувала Юлія Геращенко, директор компанії PROFIT system: «Серед експонентів було багато рітейлерів одягу та взуття, компаній, які надають клінінгові послуги та автосервіс, також представників систем краси і здоров'я. Здивувала багаточисленна присутність концепцій електронних сигарет і замороженого йогурту. Що стосується першої концепції, то це так званній бум, бізнес-хвиля якого торкнулась України 2-3 роки назад. А що до замороженного йогурту, то цей бізнес сьогодні динамічно розвивається у світі, і може користуватися попитом в Україні та Росії, так як ця ніша не заповнена. Ця тема є особливо актуальною, бо попреду літній сезон».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank