31.03.2014

Велика акція «Великої тарілки»

У квітні мережа кафе-піцерій планує провести серію вечірок з безкоштовним входом для відвідувачів закладу

«Велика тарілка» - молода мережа кафе-піцерій, що відкрилася у 2009 році і представлена закладами у Львові. Принцип компанії – «Все починається з відвідувачів». Секрет успіху – у смачній фірмовій кухні, у виконанні стандартів високоякісного обслуговування, використання сучасного високоякісного технологічного обладнання та методик управління персоналом.

Піца ресторану Фото Велика піца від "Великої тарілки"

Під час посту до піци "Вегетеріанська" в подарунок додається салат

Зі слів Юрія Викалюка, власника торговельної марки «Велика тарілка», щоби показати повагу до  своїх клієнтів, у такий не простий економічний час для нашої країни, компанія втілює в життя різні акції. Наприклад: з'явилося пиво «Велика тарілка», яке одразу стало фішкою закладу. Воно подається з таранькою за ціною 29 грн. 300 мл. фрешу коштує 20 грн. У зв’язку з постом, при замовленні вегетеріанської їжі, додається салат в подарунок. Також з'явився новий різновид Мисливської піци, що тепер подається з соусом Пілатті та гірчицею.

Варто нагадати, що для франчайзі «Велика тарілка» пропонує одразу три формати франшизи: ресторація, арт-паб і DJ-бар. У власних закладах мережі відпрацьовані всі моделі роботи. Як тільки ситуація в країні стабілізується, то робота у франчайзинговому напрямку буде продовжуватись.  

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank