25.03.2014

Burger CLUB поповнюється новими франчайзі

Незважаючи на економічну ситуацію в Україні, мережа Burger CLUB продовжує розвиватися і розширювати свої горизонти

Наприкінці 2013-го року відбулося відкриття за франчайзинговою схемою ресторану Burger CLUB в Чернівцях (Україна), а вже навесні цього року, до травневих свят, ТМ Burger CLUB планує відкриття 2 обїєктів в Одесі (Україна). Також у весняних планах компанії: 4 відкриття в Казахстані.

Фото мережі ресторанів Burger CLUB Фото Burger CLUB

Практично перед початком 2014-го року, відбулося відкриття ресторану Burger CLUB в місті Чернівці

Варто відзначити, що перший заклад в Україні було відкрито у 2008 році в Полтаві, а сьогодні під ТМ Burger CLUB в країні діють 7 власних і 41 франчайзинговий об'єкт. Burger CLUB - концепція закладів швидкого харчування, які пропонують своїм відвідувачам страви найвищої якості у поєднанні з швидким та відмінним обслуговуванням. Відвідувачі закладів можуть не тільки перекусити, але і добре провести час з друзями або попрацювати в інтернеті, скориставшись WI-FI.

За словами Ірини Верютіної, начальника департаменту розвитку, на внутрішньому ринку компанії, у зв'язку зі сформованою ситуацією, затишшя, і всі чекають стабілізації ситуації в Україні. Але, не дивлячись на те, що на даному етапі складно в економічному плані, вартість інвестицій для потенційних партнерів не збільшилася.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Burger CLUB поповнюється новими франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank