13.03.2014

Forbes відкличе українську франшизу-ліцензію

Американський видавничий дім Forbes направив в компанію UMH Group повідомлення про намір відкликати у неї франшизу-ліцензію на видання української версії журналу Forbes

Про це ще 8 березня повідомив BuzzFeed з посиланням на представника Видавничого Дому Forbes (ВД). За даними видання, ВД вирішив покинути Мігель Форбс, член сім'ї Форбсів, який раніше схвалив передачу ліцензії на видання новому власнику - міліардеру Сергію Курченко, який мав тісні зв'язки з колишнім президентом України Віктором Януковичем.

Фото з мережі інтернет Фото Forbes

За даними видання, ВД вирішив покинути Мігель Форбс

Курченко виявився у списку осіб, проти яких Європейський союз ввів санкції у зв'язку з подіями у Україні (звинувачення у корупції). Водночас співрозмовник видання підкреслив, що рішення Мігеля Форбса було прийнято ще наприкінці 2013 р. і не пов'язане з українськими подіями. У розпорядженні Hubs опинився лист юриста Forbes Media LLC Марії Рози Картолано одному з топ-менеджерів ВЕТЕК Олександру Динник. У ньому Картолано повідомляє про припинення міжнародного видавничого договору між Forbes Media LLC і United Media Holding NV.

Нагадаємо, що київський медіахолдинг UMH Group, до якого входить Forbes, Курченко придбав у його власника і топ-менеджера Бориса Ложкіна влітку 2013 року. Зміна власника в UMH супроводжувалася гучним скандалом в українському Forbes: через незгоду з політикою нових власників звільнився головний редактор видання. Згодом з журналу пішли 13 журналістів, заявивши про цензуру. Головний редактор журналу Михайло Котов назвав причиною звільнення невдоволення об'єднанням в одну редакцію журналістів, які працювали над сайтом і паперовою версією журналу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Forbes відкличе українську франшизу-ліцензію

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank