12.03.2014

"Кофе Хауз" тримає курс на Схід

Незабаром відкриють перший "Кофе Хауз" у східній Україні

У центрі Донецька відкриють першу франчайзингову кав'ярню "Кофе Хауз". Відкриття планується на кінець березня, точну дату поки не повідомляють. Але вже відомо, що загальна площа приміщення в якому розміститься заклад 150 м2, що в кілька разів більше деяких київських точок відомого кавового бренду.

Фото "Кофе Хауз"

В Донецьку відкриють "Кофе Хауз" по франчайзингу

Раніше повідомлялося, що мережа поповниться кількома кав'ярнями в різних регіонах України, таких як Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ялта і Севастополь. Але про це, керівництво мережі поки замовчує.

«Ми вивчаємо звернення, які до нас надходять і ретельно розглядаємо партнерські кандидатури»,- говорить директор з операційної діяльності ТОВ «Кофе Хауз. УКРАЇНА» Наталія Мусієнко.

На сьогоднішній день, "Кофе Хауз" чекає корпоративних покупців франшизи, здатних відкрити близько 5 закладів на протязі 5 років. На відкриття однієї точки в Україні буде потрібно від 80 000 у.о.

"Кофе Хауз" позиціонують себе як демократична мережа кафе, що входить ТОП - 10 найбільших мереж кав'ярень в Європі. Сьогодні заклади є в Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську та в місті Казань.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank