12.03.2014

"Кофе Хауз" тримає курс на Схід

Незабаром відкриють перший "Кофе Хауз" у східній Україні

У центрі Донецька відкриють першу франчайзингову кав'ярню "Кофе Хауз". Відкриття планується на кінець березня, точну дату поки не повідомляють. Але вже відомо, що загальна площа приміщення в якому розміститься заклад 150 м2, що в кілька разів більше деяких київських точок відомого кавового бренду.

Фото "Кофе Хауз"

В Донецьку відкриють "Кофе Хауз" по франчайзингу

Раніше повідомлялося, що мережа поповниться кількома кав'ярнями в різних регіонах України, таких як Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ялта і Севастополь. Але про це, керівництво мережі поки замовчує.

«Ми вивчаємо звернення, які до нас надходять і ретельно розглядаємо партнерські кандидатури»,- говорить директор з операційної діяльності ТОВ «Кофе Хауз. УКРАЇНА» Наталія Мусієнко.

На сьогоднішній день, "Кофе Хауз" чекає корпоративних покупців франшизи, здатних відкрити близько 5 закладів на протязі 5 років. На відкриття однієї точки в Україні буде потрібно від 80 000 у.о.

"Кофе Хауз" позиціонують себе як демократична мережа кафе, що входить ТОП - 10 найбільших мереж кав'ярень в Європі. Сьогодні заклади є в Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську та в місті Казань.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кофе Хауз тримає курс на Схід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank