11.03.2014

RALF RINGER поза часом і поза обставинами!

Взуттєвий бренд RALF RINGER успішно продається в Росії та інших країнах уже понад 19 років, а тепер планує завоювати українську столицю.

15 березня в ТЦ «Dream Town» відкриється перший монобрендовий магазин RALF RINGER в Києві загальною площею 90 м ², про це повідомив офіційний дистриб'ютор RALF RINGER в Україні Олексій Сивак. Франчайзер довгий час шукав партнера в Києві, але безуспішно. Можливо, причина пов'язана з складною економічною ситуацією в країні. Тому точка RALF RINGER в ТЦ «Dream Town» - це власний магазин франчайзера. Тим більше, RALF RINGER вже давно зарекомендував себе в Маріуполі, Харкові та Дніпропетровську. У майбутньому магазин планують відкрити і в Житомирі. Площа торгових точок у цих містах варіюється від 60 до 70 м².

RALF RINGER Фото RALF RINGER

RALF RINGER планує завоювати українську столицю.

Варто відзначити, що минулого року, компанія успішно вийшла на європейський ринок. Восени 2013 року відкрився перший монобрендовий магазин RALF RINGER в третьому за величиною австрійському місті Лінц. У перші два місяці було продано майже 400 пар взуття - за відсутності знання марки в місті на 250 тис. жителів.

«Наша продукція затребувана і користується попитом, тому що ми володіємо відомим брендом і лояльними покупцями, маємо власне виробництво в Росії, де можемо постійно контролювати якість продукції, ми компанія повного циклу у взуттєвому бізнесі, це робить нас менш чутливими до ринкових коливань. Також, фабрики RALF RINGER укомплектовані сучасним обладнанням, а на місцях працюють висококласні фахівці. З російських виробників головна гармата, яка стріляє - це RALF RINGER», - коментує Олексій Сівак.

Важливо зазначити, що в Україні взуттєвий бренд відноситься до цінового сегменту середній плюс, а в Росії взуття займає середню категорію.

Приблизна вартість інвестицій для України становить 85 тис. у.о., для регіонів - 50 тис. у.о., а в Києві вартість вище - 130-150 тис. у.о. Для відкриття магазину в Австрії потрібно 250 тис. євро, в Росії - у середньому 4 - 5 млн. руб. Сума залежить від розмірів самого магазину, кількості потенційних покупців і, відповідно, від масштабності міста. Що стосужться площі, то в Росії вона - 50 - 60м², а в Австрії близько 70м².

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
RALF RINGER поза часом і поза обставинами!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank