10.03.2014

«Кажан» повертається до франчайзингу!

Компанія призупиняла франчайзинг для оптимізації вже існуючих домовленостей і повідомляє про свої досягнення.

У жовтні минулого року «Кажан» на час зупинив продаж франшизи, щоб налагодити і вибудувати відносини з уже наявними франчайзі. І вже в березні нинішнього року керівництво організації повідомило про свою готовність відновити пошук потенційних партнерів. Також, представники компанії оприлюднили і результати діяльності «Кажан» за останні кілька місяців.

«КАЖАН» Фото «КАЖАН»

Важливо відзначити, що набір франчайзі почався на нових умовах.

«Перед запуском набору, нами була проведена дуже серйозна робота. Нарощування потужностей, введення нової продукції, створення нових напрямків виробів, розробка нового торгового обладнання, створення брендбуку і мерчбука, розробка мерчендайзингових моделі та багато іншого», - розповідає голова відділу маркетингу компанії «Кажан», Роман Шамшорік.

Сьогодні, мінімальний об'єм приміщення торгової точки - 4 м2, а максимальний - 12 м2. Такі розміри в компанії нині вважають найкращими.За період оптимізації компанія «Кажан» багато чого досягла, на протязі 3- х місяців було запущено більше 5-ти нових колекцій (Classic, Travel, нові обкладинки, нові сумки і London Style).

«Ми повинні йти в ногу з часом і все для цього робимо. Ми постійно проводимо аналітику наших товарів, їх рентабельність, конкурентоспроможність на ринку. Ми хочемо створити ідеальний товар», - акцентує Роман Шамшорік.

В даний час, менеджери компанії «Кажан» підтримують постійний зв'язок з франчайзі. Часто проводяться опитування щодо якості продукції, якості сервісу.Особливе значення компанія приділяє франчайзі стосовно введення чогось нового і корисного для всіх сторін.

«Після першого набору франчайзі ми зіткнулися з проблемою, що багато людей просто не мають ні найменшого поняття про роздрібну торгівлю, та й про бізнес в цілому. Саме це і стало причиною їх паніки. З ними довелося повозитися. Тепер же ми більш орієнтовані на людей, які мали справу з бізнесом, або мають, але хочуть його урізноманітнити. Адже від бізнес навичок залежить дохід і подальший розвиток», - говорить Роман Шамшорік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Кажан» повертається до франчайзингу!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank