27.02.2014

Новинки від GARCIA JEANS

GARCIA JEANS заявляє про нову колекцію

Компанія "Мода Трейд Україна", яка займається розвитком мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA JEANS, презентувала свої новинки.

Фото з мережі Інтернет Фото GARCIA JEANS

Жіноча колекція виконана в брудно-жовтих, антрацитових і темно-синіх кольорах, які поєднуються з такими відтінками як м'ятно-зелений, пастельно-рожевий , світло-сірий і молочний.

Колекція присвячена Елеонорі Д'Арбореа, яка є прекрасним прикладом сильної жінки, яка змінила світ (була першою жінкою, яка допомогла острову Сардинія побудувати школи та створити систему законів). Головні must have колекції: футболки з фото-принтами, куртки-бомбери, потертий денім.

Кораловий, винний, світло-блакитний і смарагдовий - основні кольори чоловічої колекції.

«Бути прогресивним і мислити креативно, але залишатися вірним своїй багатій історії. Стародавні руїни, гладіатори, Коллизей. Ось про що нова колекція Garcia Jeans», - говорить маркетинг- менеджер компанії "Мода Трейд Україна " Юрій Процак.

GARCIA JEANS - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією. На сьогодні магазини італійського бренду працюють в 18 країнах світу. В Україні вже 6 магазинів, з них 2 власних і 4 франчайзингових. Мережа в магазинів зосереджена в Києві, Харкові, Рівном , Ужгороді та у місті Мукачево.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank