27.02.2014

Новинки від GARCIA JEANS

GARCIA JEANS заявляє про нову колекцію

Компанія "Мода Трейд Україна", яка займається розвитком мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA JEANS, презентувала свої новинки.

Фото з мережі Інтернет Фото GARCIA JEANS

Жіноча колекція виконана в брудно-жовтих, антрацитових і темно-синіх кольорах, які поєднуються з такими відтінками як м'ятно-зелений, пастельно-рожевий , світло-сірий і молочний.

Колекція присвячена Елеонорі Д'Арбореа, яка є прекрасним прикладом сильної жінки, яка змінила світ (була першою жінкою, яка допомогла острову Сардинія побудувати школи та створити систему законів). Головні must have колекції: футболки з фото-принтами, куртки-бомбери, потертий денім.

Кораловий, винний, світло-блакитний і смарагдовий - основні кольори чоловічої колекції.

«Бути прогресивним і мислити креативно, але залишатися вірним своїй багатій історії. Стародавні руїни, гладіатори, Коллизей. Ось про що нова колекція Garcia Jeans», - говорить маркетинг- менеджер компанії "Мода Трейд Україна " Юрій Процак.

GARCIA JEANS - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією. На сьогодні магазини італійського бренду працюють в 18 країнах світу. В Україні вже 6 магазинів, з них 2 власних і 4 франчайзингових. Мережа в магазинів зосереджена в Києві, Харкові, Рівном , Ужгороді та у місті Мукачево.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новинки від GARCIA JEANS

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank