26.02.2014

«Росінтер Ресторантс Холдинг» передав свій бізнес франчайзі.

Відомий російський ресторанний холдинг «Росінтер», передав свої українські ресторани у франчайзингове управління.

«Росінтер Ресторантс Холдинг» - лідер в сегменті сімейних ресторанів Росії та СНД. Компанія передала ресторани в Україні, Угорщині та Чехії у франчайзингове управління. Варто зазначити, що ресторанний холдинг «Росінтер» на кінець 2013 об'єднував 384 заклади, з яких 131 - франчайзингові. Компанія розвиває такі ресторанні бренди як «Мама Раша», «Американський Бар і Гриль», «IL Патіо», «Планета суші», TGI Friday`s, а також кав'ярні Costa Coffee та McDonald`s. У 2013 році виручка «Росінтер» склала близько $ 278 млн.

Росінтер

Свою діяльність в Україні «Росінтер» почав в 2000 році, відкриттям ресторану швидкого харчування «Ростик`c», який не прижився, але по смаку українцям припали «IL Патіо» і «Планета суші». Станом на листопад 2013 року в Києві працювало п'ять ресторанів холдингу, зокрема «IL Патіо»(2), «Планета суші»(2)і TGI Friday`s.

За словами Олени Мазур, директора з корпоративних комунікацій ВАТ «Росінтер Ресторантс Холдинг», оптимізація процесів в Україні проходить у рамках загальної стратегії «Росінтер».

«Ми побачили, що у віддалених регіонах нам вигідніше розвиватися по франчайзингу і заробляти на роялті. Ми не розкриваємо, кому була видана франшиза, і на яких умовах. На даний момент в Києві працюють три ресторани холдингу: «IL Патіо» - 2, «Планета Суші» »- 1», - пояснила Олена Мазур.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Росінтер Ресторантс Холдинг» передав свій бізнес франчайзі.

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank