25.02.2014

ChickenHUT на підйомі!

В Україні стрімко розвивається мережа ресторанів швидкого харчування ChickenHut. Вже наступного місяця планується відкриття одразу кількох нових точок.

У березні 2014-го мережа ресторанів ChickenHUT повинна розширитися на дві точки, ресторани швидкого харчування відкриють у Харкові та Херсоні. Також пріоритетним для компанії залишається налагодження мережі на сході країни і в Криму.

Фото з мережі Інтернет Фото фаст-фуд

«У нас ведуться переговори з партнерами в Києві. І сподіваюся, що результати не змусять довго чекати. Компанія планує стрімкий розвиток ресторанів швидкого обслуговування у містах-мільйонниках. Ще одне відкриття закладу повинно відбутися вже цього літа в Чернігові»,- розповідає директор мережі ТМ ChickenHUT Сергій Глущак.

Бренд впевнено розвивається і в країнах СНД, вже зовсім скоро в Казахстані, в місті Шимкент, з'явиться перший фаст-фуд.

"На даному етапі підписано франчайзинговий договір, готується проектна документація і ведуться ремонтні роботи. Процес затягується лише через відмінності законодавчих баз держав», - зазначає Сергій Глущак.

Зміни бренду стосуються не тільки кількості ресторанів швидкого харчування, трохи змінився і дизайн закладів, додалися нові кольори. Також оновлюється меню, візуально і у зв'язку з сезонністю.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank