25.02.2014

ChickenHUT на підйомі!

В Україні стрімко розвивається мережа ресторанів швидкого харчування ChickenHut. Вже наступного місяця планується відкриття одразу кількох нових точок.

У березні 2014-го мережа ресторанів ChickenHUT повинна розширитися на дві точки, ресторани швидкого харчування відкриють у Харкові та Херсоні. Також пріоритетним для компанії залишається налагодження мережі на сході країни і в Криму.

Фото з мережі Інтернет Фото фаст-фуд

«У нас ведуться переговори з партнерами в Києві. І сподіваюся, що результати не змусять довго чекати. Компанія планує стрімкий розвиток ресторанів швидкого обслуговування у містах-мільйонниках. Ще одне відкриття закладу повинно відбутися вже цього літа в Чернігові»,- розповідає директор мережі ТМ ChickenHUT Сергій Глущак.

Бренд впевнено розвивається і в країнах СНД, вже зовсім скоро в Казахстані, в місті Шимкент, з'явиться перший фаст-фуд.

"На даному етапі підписано франчайзинговий договір, готується проектна документація і ведуться ремонтні роботи. Процес затягується лише через відмінності законодавчих баз держав», - зазначає Сергій Глущак.

Зміни бренду стосуються не тільки кількості ресторанів швидкого харчування, трохи змінився і дизайн закладів, додалися нові кольори. Також оновлюється меню, візуально і у зв'язку з сезонністю.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ChickenHUT на підйомі!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank