24.02.2014

Як заробити на морозиві?

Як заробити на морозиві та не потрапити під рамки сезонного бізнесу? Розповідає представник концепції il Gelato Андрій Виноградський.

Як потрібно заробляти на морозиві?

il Gelato фото стріт фуд італійське морозиво франчайзинг Фото il Gelato фото

Багато підприємців вважають, що для створення такого бізнесу потрібен лише товар, дівчина-продавщиця і холодильник. Але це велика помилка, адже будь-який бізнес, а тим-більше діяльність у сфері громадського харчування, вимагає системного підходу. І це вже досить трудомісткий процес, що вимагає багато уваги і зусиль. Аби на морозиво був попит, воно має бути, в першу чергу, дуже смачним і свіжим. В іншому випадку, ніхто не захоче балувати кохану людину чи себе несмачними і тим-більше зіпсованими ласощами. Потрібно добре і заздалегідь продумати систему закупівлі і збуту, визначитися з персоналом і місцем де буде знаходитися точка. Звісно, кіоск з морозивом краще розташовувати в місцях великого скупчення людей і дітей. І особливу увагу варто приділити ціновій політиці, занадто дороге морозиво - знизить попит, а надто дешеве - не принесе прибутку.

Як не обмежувати бізнес сезонними рамками?

Звичайно ж, в теплу пору року морозиво продається на багато краще, але це значить, що воно продається лише коли тепло. Для того, щоб попит на морозиво був упродовж усього року, потрібно стратегічно продумувати маркетинг. З настанням холодів, краще переміщати кіоски в торгові центри та супермаркети. Щоб залучити більше клієнтів можна урізноманітнити продукцію, додати гарячі напої, випічку і багато іншого. Також потрібно красиво презентувати свій товар і невпинно привертати увагу, брати участь у виставках і багатьох інших заходах, які можуть сприятливо вплинути на розвиток вашого бізнесу.

Наостанок - про перспективи.

«Солодкий бізнес» в Україні тільки починає розвиватися, і ніша ще не заповненя. А це є величезною перспективою для підприємців, разом з відсутністю великих інвестицій і можливістю почати бізнес з тисячею доларів у кишені.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank