21.02.2014

В пріоритеті ті, кому за 50!

Компанія Senior agency розпочала проект для пенсіонерів World Senior Card і розробила програму франшизи.

У бізнес-колах знайдуться компанії, які призначені лише для певної групи людей. Спеціально для клієнтів, яким вже за 50 років розроблено міжнародну дисконтну програму World Senior Card. У зв'язку з цим, компанія Senior agency шукає франчайзі в Чехії та Європі.

WSC World Senior Card Фото WSC World Senior Card

Метою World Senior Card є широке залучення підприємців, які надають цінові знижки для клієнтів старше 50 років, у яких є дисконтна карта.

Програма виходить на ринок в якості пілотного проекту. І протягом декількох років повинна довести людям, що може успішно працювати в багатьох європейських країнах.

«Нашим плюсом є можливість глобального використання дисконтних карт у всіх державах, що беруть участь в програмі», - акцентує Ладислав Йіроус, виконавчий директор Senior agency.

У Чехії ця програма реалізується в усіх напрямках. Початкові інвестиції для внутрішнього ринку складають від 30 до 130 тис крон, якщо перевести в гривні то сума доходить до 60 тис грн, залежно від регіону. Додатково франчайзі виплачують квартальні витрати, які зазначені у договорі франшизи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank