21.02.2014

В пріоритеті ті, кому за 50!

Компанія Senior agency розпочала проект для пенсіонерів World Senior Card і розробила програму франшизи.

У бізнес-колах знайдуться компанії, які призначені лише для певної групи людей. Спеціально для клієнтів, яким вже за 50 років розроблено міжнародну дисконтну програму World Senior Card. У зв'язку з цим, компанія Senior agency шукає франчайзі в Чехії та Європі.

WSC World Senior Card Фото WSC World Senior Card

Метою World Senior Card є широке залучення підприємців, які надають цінові знижки для клієнтів старше 50 років, у яких є дисконтна карта.

Програма виходить на ринок в якості пілотного проекту. І протягом декількох років повинна довести людям, що може успішно працювати в багатьох європейських країнах.

«Нашим плюсом є можливість глобального використання дисконтних карт у всіх державах, що беруть участь в програмі», - акцентує Ладислав Йіроус, виконавчий директор Senior agency.

У Чехії ця програма реалізується в усіх напрямках. Початкові інвестиції для внутрішнього ринку складають від 30 до 130 тис крон, якщо перевести в гривні то сума доходить до 60 тис грн, залежно від регіону. Додатково франчайзі виплачують квартальні витрати, які зазначені у договорі франшизи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В пріоритеті ті, кому за 50!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank