20.02.2014

Великі перемоги Travel Professional Group

Компанією Travel Professional Group відкрито більше 50 франчайзингових офісів по всій території України.

На сьогодні найбільша концентрація офісів туристичної компанії у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Вінниці і Сімферополі. Є представництва і за кордоном. У зв’язку зі збільшенням туристичного потоку в Таїланд і для покращення обслуговування туристів український оператор заснував офіс і там - TPG Thailand.

Travel Professional Group Фото Travel Professional Group

«Компанія була заснована 4 роки тому, в 2010 році, і нині активно працює на тайському ринку. Локальні офіси TPG Thailand розташовані практично у всіх регіонах країни», – говорить керівник франчайзингового департаменту Олена Бакало.

TPG щороку збільшує кількість чартерних програм, зокрема в такі країни, як: Марокко, Таїланд, Домініканська республіка, і на сьогодні їх понад 30 напрямів. Разом з тим, другий рік поспіль успішно стартує програма на півострів Пелопонес, з квітня по жовтень здійснюватимуться вильоти до Афін, також розширюється програма вильотів на острови Кріт та Родос. З 2014 року відкрито програму польотів на п’ять напрямків, таких, як ОАЕ, Таїланд, Маврикій, Мальдіви та Сейшельські острови.

Стало відомо, що цього року TPG пропонують туристам нову готельну базу в Греції, яка раніше була на ексклюзивному бронюванні в європейських операторів і ніколи не потрапляла на ринок України і Росії.

Для туристичного оператора TPG власні франчайзингові агентства є пріоритетними партнерами по роботі з клієнтами:

«Нам важливий максимально швидкий старт наших франчайзі. Ми надаємо підвищені комісії з туристичного продукту, проводимо промо-акції і щоквартальні майстер-класи спрямовані на підвищення кваліфікаційного рівня знань агентів», - акцентує Олена Бакало.

За попередніми підрахунками, для того, щоб відкрити туристичне агентство потрібні інвестиції: на реєстрацію, облаштування офісу, технічне забезпечення, виготовлення інтернет-сайту і доступ до мережі, отож, загальна сума витрат складає біля 60 тис грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Великі перемоги Travel Professional Group

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank