Великі перемоги Travel Professional Group

Четвер
20.02.2014
Компанією Travel Professional Group відкрито більше 50 франчайзингових офісів по всій території України.
 

На сьогодні найбільша концентрація офісів туристичної компанії у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Вінниці і Сімферополі. Є представництва і за кордоном. У зв’язку зі збільшенням туристичного потоку в Таїланд і для покращення обслуговування туристів український оператор заснував офіс і там - TPG Thailand.

«Компанія була заснована 4 роки тому, в 2010 році, і нині активно працює на тайському ринку. Локальні офіси TPG Thailand розташовані практично у всіх регіонах країни», – говорить керівник франчайзингового департаменту Олена Бакало.

TPG щороку збільшує кількість чартерних програм, зокрема в такі країни, як: Марокко, Таїланд, Домініканська республіка, і на сьогодні їх понад 30 напрямів. Разом з тим, другий рік поспіль успішно стартує програма на півострів Пелопонес, з квітня по жовтень здійснюватимуться вильоти до Афін, також розширюється програма вильотів на острови Кріт та Родос. З 2014 року відкрито програму польотів на п’ять напрямків, таких, як ОАЕ, Таїланд, Маврикій, Мальдіви та Сейшельські острови.

Стало відомо, що цього року TPG пропонують туристам нову готельну базу в Греції, яка раніше була на ексклюзивному бронюванні в європейських операторів і ніколи не потрапляла на ринок України і Росії.

Для туристичного оператора TPG власні франчайзингові агентства є пріоритетними партнерами по роботі з клієнтами:

«Нам важливий максимально швидкий старт наших франчайзі. Ми надаємо підвищені комісії з туристичного продукту, проводимо промо-акції і щоквартальні майстер-класи спрямовані на підвищення кваліфікаційного рівня знань агентів», - акцентує Олена Бакало.

За попередніми підрахунками, для того, щоб відкрити туристичне агентство потрібні інвестиції: на реєстрацію, облаштування офісу, технічне забезпечення, виготовлення інтернет-сайту і доступ до мережі, отож, загальна сума витрат складає біля 60 тис грн.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію