Понеділок
17.02.2014
Магазини демократичного бренду з’являться вже в 2014 році.
 

Прихід в Україну довгоочікуваної шведської демократичної мережі H&M почнеться з відкриття двох магазинів в Києві. Перший з'явиться в центрі столиці, а другий в одному зі спальних районів. Після цього найбільший шведський бренд планує завойовувати і інші міста України. За попередніми даними, одним з таких міст може стати Дніпропетровськ.

Важливо відзначити, що Hennes & Mauritz, найбільша в Європі роздрібна мережа, що спеціалізується на торгівлі одягом середнього цінового сегмента. Українські модниці включають H&M до списку обов'язкових точок під час закордонного шопінгу, цінують марку за демократичні ціни та співпрацю з відомими дизайнерами.

Раніше представники офісу мережі H&M не розглядали пропозиції з України, а тепер самі проявили ініціативу співпраці. Це свідчить про те, що шведська демократична мережа всерйоз налаштована відкривати магазини у великих містах нашої країни.

В даний час на рахунку H & M близько 3 тис. магазинів найбільших світових роздрібних мереж.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується