13.02.2014

KEDDO в Україні!

До кінця 2014 року в Україні відкриють близько десяти магазинів взуттєвої мережі KEDDO.

Українські франчайзі підписали ексклюзивну угоду з Analpa In., з компанією яка посідає сьоме місце у світі за кількістю проданого взуття і вже радують українців результатами співпраці.

KEDDO Фото KEDDO

Перший магазин нещодавно відкрили на центральній вулиці столиці. Через кілька місяців, у Дніпропетровському торговому центрі «Пасаж» планують відкрити наступний. Стосовно будівництва решти торгових приміщень поки відомостей немає. Але, згідно з інформацією, опублікованою на інтернет-порталі Forbes.ua, керівник відділу маркетингу компанії Analpa Inc. і власник бренду KEDDO Юлія Чурсіна заявила:

«Партнери отримали ексклюзивне право на розвиток мережі на території України, але за умови, що виконають план по відкриттю торгових точок». Подальший розвиток, за її словами, буде залежати від результатів роботи перших об'єктів.

Важливо відзначити, що Analpa Inc., існує на українському ринку вже більше десяти років і спеціалізується на торгових марках: Keddo , Betsy, Crosby, Tesoro і Elisabeth, але досі американці поставляли своє взуття лише в мультибрендові магазини.

Тільки останні кілька років співробітництва показали результат, який змусив американців розглядати Україну як перспективну для розвитку бренду KEDDO. Показники збуту на вітчизняному ринку зросли на 40 %. Саме це стало однією з передумов франчайзингу.

Досі залишається невідомим ім'я українських бізнесменів, які придбали KEDDO, також історія замовчує і вартість придбаної франшизи. Але за оцінкою керуючого партнера консалтингової компанії Retainet Олександра Ланецького, у відкриття одного об'єкта необхідно вкласти близько € 180 тис., а створення мережі з 10 магазинів коштуватиме приблизно € 1,8-2 млн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank