08.02.2014

Новий курс Lufthansa

У найбільшої авіакомпанії Європи - новий керівник.

Новим генеральним директором Lufthansa стане Карстен Шпор. Про це повідомляє офіційний прес-реліз авіакомпанії. До виконання обов'язків глави Lufthansa Карстен Шпор приступить з 1 травня 2014 року. На даній посаді він змінить Крістофа Франца, який очолював компанію з 2011 року. Ще минулого року стало відомо, що Крістоф Франц не збирається продовжувати контракт з Lufthansa. Голові правління і генеральному директору авіакомпанії запропонували посаду голови ради директорів Roche.

люфтганза Фото з мережі Інтернет

Roche є однією з найбільших фармацевтичних корпорацій світу. У компанії працюють більше 80 тисяч співробітників, а оборот в 2012 році склав майже 50 мільярдів американських доларів.

Франшиза бренду Люфтганза Сіті Центр є найбільшою незалежною мережею туристичних агентств Німеччини. Крім того, Lufthansa - найбільша за оборотом і пасажиропотоком авіакомпанія в Європі. Чисельність персоналу компанії складає 117 тисяч чоловік, а флот - майже 900 літаків. У 2012 і 2013 році в Lufthansa масово страйкували співробітники, вимагаючи підвищення зарплат та забезпечення соціальних гарантій. У цей час керівництво компанії намагалося провести реорганізацію, щоб зміцнити своє фінансове становище і не зірвати заплановані багатомільярдні інвестиції в нові моделі літаків з більш економною витратою палива.

У 2012 році страйки персоналу Lufthansa і працівників аеропортів обійшлися компанії в 42,7 млн доларів. А операційний прибуток авіаперевізника впав більш ніж на 36%. Проте, чистий прибуток Lufthansa в 2012 році сягнув 990 млн євро.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новий курс Lufthansa

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank