08.02.2014

Новий курс Lufthansa

У найбільшої авіакомпанії Європи - новий керівник.

Новим генеральним директором Lufthansa стане Карстен Шпор. Про це повідомляє офіційний прес-реліз авіакомпанії. До виконання обов'язків глави Lufthansa Карстен Шпор приступить з 1 травня 2014 року. На даній посаді він змінить Крістофа Франца, який очолював компанію з 2011 року. Ще минулого року стало відомо, що Крістоф Франц не збирається продовжувати контракт з Lufthansa. Голові правління і генеральному директору авіакомпанії запропонували посаду голови ради директорів Roche.

люфтганза Фото з мережі Інтернет

Roche є однією з найбільших фармацевтичних корпорацій світу. У компанії працюють більше 80 тисяч співробітників, а оборот в 2012 році склав майже 50 мільярдів американських доларів.

Франшиза бренду Люфтганза Сіті Центр є найбільшою незалежною мережею туристичних агентств Німеччини. Крім того, Lufthansa - найбільша за оборотом і пасажиропотоком авіакомпанія в Європі. Чисельність персоналу компанії складає 117 тисяч чоловік, а флот - майже 900 літаків. У 2012 і 2013 році в Lufthansa масово страйкували співробітники, вимагаючи підвищення зарплат та забезпечення соціальних гарантій. У цей час керівництво компанії намагалося провести реорганізацію, щоб зміцнити своє фінансове становище і не зірвати заплановані багатомільярдні інвестиції в нові моделі літаків з більш економною витратою палива.

У 2012 році страйки персоналу Lufthansa і працівників аеропортів обійшлися компанії в 42,7 млн доларів. А операційний прибуток авіаперевізника впав більш ніж на 36%. Проте, чистий прибуток Lufthansa в 2012 році сягнув 990 млн євро.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank