04.02.2014

«Теремок» крокує до Нью-Йорку

Мережа млинцевих готується підкорити Захід традиційним російським блюдом.

Михайло Гончаров створив компанію "Теремок - Русские блины" у 1998 році. Сам склав перший бізнес-план, організував і розмножив анкету, за допомогою якої співробітники опитували народ по всій Москві. Так був вивчений московський ринок: без великих витрат, з мінімальною кількістю людей, проте з величезним завзяттям досягти успіху. Дуже смачні млинці з різними начинками, неоросійський дизайн кіосків, цікаве звернення «Сударь!» від продавців до клієнтів - все це дуже швидко завоювало любов москвичів до нового бізнесу. З 12 людей у штаті і трьох пересувних кіосків мережа зросла до 166 точок по Росії. А вже в 2014 році, як свідчить РБК daily, компанія планує вихід на ринок Нью-Йорку.

теремок Фото з мережі Інтернет

Сьогодні "Теремок" об’єднує це не тільки вуличні кіоски, але й ресторани з широким вибором страв.

На даний момент Михайло Гончаров готується реєструвати компанію в США, переводить стандарти і рецептуру на англійську мову, підбирає на місці обладнання та інгредієнти. Стартує «Теремок» в Америці з двох точок. Залежно від результатів їх роботи буде ухвалено рішення про подальший розвиток мережі на новому ринку. Одна з головних проблем, з якою доведеться зіткнутися компанії в США - недостатнє знайомство нью-йоркців з традиційною російською кухнею, вважають експерти. Це може сказатися на низькому попиті продукту. Проте, успіх бізнесу можливий за умови грамотної SMM-підтримки і яскравої концепції.

У десятці найбільших російських мереж швидкого харчування «Теремок» посідає сьоме місце з часткою ринку 0,9%, поступаючись великим міжнародним брендам Макдональдс (19,3%), Burger King (3,1%), метро (2,7%), KFC (2,5%) і Sbarro (1,7%). Франшиза «Теремка» завжди славилася ретельним підходом до вибору франчайзі.

николай

На українському ринку в схожому сегменті оригінального фаст-фуду швидко завоювала популярність мережа пирогових «Николай». Сьогодні бари-буфети, що пропонують солодкі, овочеві, м'ясні та рибні пироги, а також домашні чаї з незвичайною рецептурою, успішно працюють у Москві та Києві. А нещодавно «Николай» вийшов на західний ринок: перша пирогова відкрилася в Таллінні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Теремок» крокує до Нью-Йорку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank