01.02.2014

«Чубакка» атакує

Хакери зламали платіжні картки ритейлерів з 11 країн світу.

49 тисяч платіжних карт були зламані в результаті хакерської атаки. Постраждали невеликі роздрібні продавці з США, Канади, Австралії та Росії. Про це повідомила на своєму офіційному сайті дослідницька компанія RSA FirstWatch. За два місяці зловмисникам вдалося викрасти дані з майже 24 мільйонів трансакцій.

вирус Фото з мережі Інтернет

Після запуску програма записує всі натискання клавіш до журналу system.log, який створено вірусом в тимчасовій папці на системі користувача. Також троян фіксує всі нові процеси і зчитує їх дані.

Нагадаємо: раніше вже проводилося розслідування у справі про хакерський напад на ритейлера Target Corp. Тоді були вкрадені майже 40 мільйонів номерів платіжних карт та інші дані про близько 70 мільйонів клієнтів компанії. На сьогоднішній день, за даними RSA FirstWatch, сервер з контролю та управління вірусною програмою закритий.

Довідка: ChewBacca - вірус, що поширюється через мережі Tor, при цьому анонімайзер дозволяє приховати розташування C&C-сервера. ChewBacca є виконуваним файлом PE32, що поширюється від 22 жовтня 2013 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank