30.01.2014

Клуб Hoteliero запрошує!

Клуб готельєрів та рестораторів організовує захід для гравців сфери гостинності.

5 лютого в київському готелі Premier Palace відбудеться засідання комітету фінансів і права клубу Hoteliero. Тези виступу:

Угода на управління готелем: опції структурування ключових положень.

Професійне управління готелем у сучасних умовах стає все більш поширеним видом сервісу. Девелопери і власники готелів все частіше прагнуть залучити професійного керуючого для досягнення максимального ефекту і скорочення терміну окупності проекту. Теми засідання: приховані ризики, закладені в шаблонних угодах на управління; переваги і недоліки одно- і двох'ярусної систем управління; останні тенденції вибудовування відносин з готельним оператором.

Hoteliero Фото з мережі Інтернет

Податкові аспекти виплати винагороди на користь готельного оператора/франчайзера.

У процесі переговорів за угодою на управління власники готелю часто звертають увагу лише на розмір винагороди. При цьому не береться до уваги не менш важливий фактор - оподаткування таких платежів. У підсумку економіка проекту істотно відрізняється від заявленої напочатку. Тема засідання: найтонші нюанси оподаткування, які варто врахувати в рамках переговорів з оператором.

Спікер заходу: Лада Шелковникова, старший юрист і керівник практики Готельного бізнесу Адвокатського об'єднання Arzinger.

Довідки за тел.: (093) 298 73 63

Довідка про компанію:
Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero - професійний майданчик і канал комунікацій, який об'єднує найбільших гравців сфери гостинності і працюючий над даною галуззю на системній основі, організовуючи близько 40 професійних зустрічей на рік. Клуб Hoteliero є засновником першої щорічної Національної ресторанної премії СІЛЬ і єдиної Національної премії в індустрії гостинності Hospitality Awards.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Клуб Hoteliero запрошує!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank