30.01.2014

Клуб Hoteliero запрошує!

Клуб готельєрів та рестораторів організовує захід для гравців сфери гостинності.

5 лютого в київському готелі Premier Palace відбудеться засідання комітету фінансів і права клубу Hoteliero. Тези виступу:

Угода на управління готелем: опції структурування ключових положень.

Професійне управління готелем у сучасних умовах стає все більш поширеним видом сервісу. Девелопери і власники готелів все частіше прагнуть залучити професійного керуючого для досягнення максимального ефекту і скорочення терміну окупності проекту. Теми засідання: приховані ризики, закладені в шаблонних угодах на управління; переваги і недоліки одно- і двох'ярусної систем управління; останні тенденції вибудовування відносин з готельним оператором.

Hoteliero Фото з мережі Інтернет

Податкові аспекти виплати винагороди на користь готельного оператора/франчайзера.

У процесі переговорів за угодою на управління власники готелю часто звертають увагу лише на розмір винагороди. При цьому не береться до уваги не менш важливий фактор - оподаткування таких платежів. У підсумку економіка проекту істотно відрізняється від заявленої напочатку. Тема засідання: найтонші нюанси оподаткування, які варто врахувати в рамках переговорів з оператором.

Спікер заходу: Лада Шелковникова, старший юрист і керівник практики Готельного бізнесу Адвокатського об'єднання Arzinger.

Довідки за тел.: (093) 298 73 63

Довідка про компанію:
Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero - професійний майданчик і канал комунікацій, який об'єднує найбільших гравців сфери гостинності і працюючий над даною галуззю на системній основі, організовуючи близько 40 професійних зустрічей на рік. Клуб Hoteliero є засновником першої щорічної Національної ресторанної премії СІЛЬ і єдиної Національної премії в індустрії гостинності Hospitality Awards.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank