10.02.2014

Colin’s в Україні та за кордоном

Трохи історії та сучасний погляд на відомий бренд.

П'ятеро рідних братів в 1983 році відкрили невелике підприємство в Стамбулі, яке займалося шиттям дешевого верхнього одягу: пальто та пуховиків. Назвали виробництво просто і амбіційно - Ероглу Холдинг. За три роки на фабриці запустили шиття джинсів, в цей час у столиці відкрився перший фірмовий магазин. У 1993 році торговельна марка Colin's виходить за межі Туреччини. І сьогодні її знають на ринках Близького Сходу, США, Європи та Азії. Ставка на власне виробництво якісних речей замість копіювання відомих світових брендів привела до швидкого успіху мережі. Одяг від Colin's продається в 40 країнах світу.

colin's Фото з мережі Інтернет

В Росії перший Colin’s з’явився у 1995 році, в Україні - у 2000 році.

Для шиття джинсового одягу Colin's застосовують новітні технології обробки та варіння. Перед створенням нових моделей кожну деталь ретельно опрацьовують. Фахівцями компанії використовуються високоякісні тканини для крою, а найдрібнішій деталі начебто непомітних швів, приділяється максимум уваги.

У 90-х роках турецький ритейлер Eroglu вперше запускає паралельну лінію джинсового одягу в дорожчому ціновому діапазоні - Loft. У країнах СНД розвиток мережі виявився менш успішним, ніж у Європі. З останніх новин: проект Loft після кількох спроб виходу на російський ринок все ж згортається. Частина партнерських магазинів вже закрита, інші припинять роботу найближчим часом. Проте, основна мережа Eroglu в Росії - Colin's - продовжує успішно розвиватися і сьогодні налічує близько 200 магазинів. Більше 100 з них - франчайзингові.

colin's

Colin's в Україні представлений 87 фірмовими магазинами. Велика частина з них - власні точки. Якщо в Росії приріст нових магазинів складає близько 20-30 точок на рік, то в Україні - в районі 15. В найближчих планах української мережі Colin's - розвиток саме власних точок. А ось партнерство у франчайзингу на 2014 рік не передбачено, констатують у компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank