29.01.2014

Повторення - мати навчання

Ніколи не пізно закріпити знання щодо залучення споживчого попиту, - вирішили у виданні The Entrepreneur.

І представили свою ТОП-п'ятірку базових маркетингових правил. Створення попиту на продукт вимагає великих зусиль, ніж просто випуск його на ринок. Саме тому:

Крок 1: Зверніть увагу на дослідження ринку. Ряд успішних компаній регулярно проводять такі дослідження у фокус-групах з використанням зворотного зв'язку та пильною увагою за соціальними медіа. Якщо Ви - стартап, спочатку досліджуйте ринок на предмет популярних запитів, тобто необхідності тих чи інших товарів.

список Фото з мережі Інтернет

Склавши власний список-базу для просування продукту, Ви станете краще орієнтуватися у своїх цілях та завданнях.

Крок 2: Негатив - теж позитив. Навіть негативні коментарі про Ваш товар можуть допомогти, якщо Ви не відмахуєтеся від критики. Не підійшов людині шампунь з протеїнами шовку? Привід замислитися про нову лінійку з екстрактом дикої троянди.

Крок 3: Яскравий і якісний контент. Вихід на ринок нового продукту має супроводжуватися двома складовими: нестандартністю і якістю подачі інформації про нього (на профільному порталі, в соцмережах, блогах). Що це означає? В одному флаконі - і розважальна, і освітня функції. Головне - обгрунтувати корисність продукту, але так, щоб це було не нудно.

бизнес

Крок 4: Довіра споживача. Це основа основ збільшення кількості продажів. Тут слід найняти співробітників по роботі з аудиторією, якщо мова йде про соціальні мережі або профільний сайт. У ході опитування, проведеного Ipsos Open Thinking, з'ясувалося, що 78% американців від 18 до 64 років перед покупкою користуються послугою онлайн-консультації.

Крок 5: Подарунки. До них же відносяться всілякі акції та знижки. Boloco, мережа ресторанів в Новій Англії, заохочує витрати клієнтів так: після кожної покупки в 50 у.о. вони отримують безкоштовну страву з меню. Ви любите подарунки? Ваші клієнти теж. Не забувайте їх балувати.

Базових правил в світі маркетингу та просування товару, звичайно, більше, ніж п'ять. І ми будемо лише раді, якщо Ви складете власний список вже сьогодні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank