29.01.2014

Повторення - мати навчання

Ніколи не пізно закріпити знання щодо залучення споживчого попиту, - вирішили у виданні The Entrepreneur.

І представили свою ТОП-п'ятірку базових маркетингових правил. Створення попиту на продукт вимагає великих зусиль, ніж просто випуск його на ринок. Саме тому:

Крок 1: Зверніть увагу на дослідження ринку. Ряд успішних компаній регулярно проводять такі дослідження у фокус-групах з використанням зворотного зв'язку та пильною увагою за соціальними медіа. Якщо Ви - стартап, спочатку досліджуйте ринок на предмет популярних запитів, тобто необхідності тих чи інших товарів.

список Фото з мережі Інтернет

Склавши власний список-базу для просування продукту, Ви станете краще орієнтуватися у своїх цілях та завданнях.

Крок 2: Негатив - теж позитив. Навіть негативні коментарі про Ваш товар можуть допомогти, якщо Ви не відмахуєтеся від критики. Не підійшов людині шампунь з протеїнами шовку? Привід замислитися про нову лінійку з екстрактом дикої троянди.

Крок 3: Яскравий і якісний контент. Вихід на ринок нового продукту має супроводжуватися двома складовими: нестандартністю і якістю подачі інформації про нього (на профільному порталі, в соцмережах, блогах). Що це означає? В одному флаконі - і розважальна, і освітня функції. Головне - обгрунтувати корисність продукту, але так, щоб це було не нудно.

бизнес

Крок 4: Довіра споживача. Це основа основ збільшення кількості продажів. Тут слід найняти співробітників по роботі з аудиторією, якщо мова йде про соціальні мережі або профільний сайт. У ході опитування, проведеного Ipsos Open Thinking, з'ясувалося, що 78% американців від 18 до 64 років перед покупкою користуються послугою онлайн-консультації.

Крок 5: Подарунки. До них же відносяться всілякі акції та знижки. Boloco, мережа ресторанів в Новій Англії, заохочує витрати клієнтів так: після кожної покупки в 50 у.о. вони отримують безкоштовну страву з меню. Ви любите подарунки? Ваші клієнти теж. Не забувайте їх балувати.

Базових правил в світі маркетингу та просування товару, звичайно, більше, ніж п'ять. І ми будемо лише раді, якщо Ви складете власний список вже сьогодні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Повторення - мати навчання

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank