25.01.2014

Зі Starbucks знову судяться

Розмір позовних вимог - майже три мільярди американських доларів.

Акціонери Starbucks, що володіє найбільшою в світі мережею кав'ярень, подали до суду позов на 2,8 млрд доларів проти корпорації. Компанію, серед іншого, звинувачують у порушенні зборами директорів і виконавчих осіб Starbucks своїх зобов'язань, передає Courthouse News Service. Крім фінансової компенсації, позивач вимагає внести доповнення до статуту корпорації про посилення нагляду за операціями, а також більшої участі в них з боку акціонерів.

Starbucks, франчайзинг, франшиза

Компанія Starbucks була заснована у Сіетлі 30 березня 1971 року та займалась переробкою та продажем бобів какао

Позов про відшкодування збитків поданий в рамках конфлікту між Starbucks і корпорацією Kraft Foods через претензії в численних порушеннях контракту, а також некоректному використанні бренду. Kraft Foods поставляла мережам роздрібної торгівлі каву під маркою Starbucks з 1998 року. А в 2011 році контракт був достроково розірваний. У листопаді минулого року суд зобов'язав Starbucks виплатити компенсацію корпорації Kraft Foods Inc. в розмірі 2,76 мільярда доларів за розірвання контракту. Нинішній судовий позов - логічний розвиток конфлікту.

Starbucks Корпорейтед належать близько 17 тисяч кав'ярень і магазинів у 50 країнах світу. Kraft Foods - найбільша в Північній Америці компанія-виробник продуктів харчування. Процес розділення Kraft Foods Inc. на дві компанії - виробника снеків Mondelez International і виробника продовольчих товарів Kraft Foods Group Inc. - завершився восени 2012 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank