25.01.2014

Зі Starbucks знову судяться

Розмір позовних вимог - майже три мільярди американських доларів.

Акціонери Starbucks, що володіє найбільшою в світі мережею кав'ярень, подали до суду позов на 2,8 млрд доларів проти корпорації. Компанію, серед іншого, звинувачують у порушенні зборами директорів і виконавчих осіб Starbucks своїх зобов'язань, передає Courthouse News Service. Крім фінансової компенсації, позивач вимагає внести доповнення до статуту корпорації про посилення нагляду за операціями, а також більшої участі в них з боку акціонерів.

Starbucks, франчайзинг, франшиза

Компанія Starbucks була заснована у Сіетлі 30 березня 1971 року та займалась переробкою та продажем бобів какао

Позов про відшкодування збитків поданий в рамках конфлікту між Starbucks і корпорацією Kraft Foods через претензії в численних порушеннях контракту, а також некоректному використанні бренду. Kraft Foods поставляла мережам роздрібної торгівлі каву під маркою Starbucks з 1998 року. А в 2011 році контракт був достроково розірваний. У листопаді минулого року суд зобов'язав Starbucks виплатити компенсацію корпорації Kraft Foods Inc. в розмірі 2,76 мільярда доларів за розірвання контракту. Нинішній судовий позов - логічний розвиток конфлікту.

Starbucks Корпорейтед належать близько 17 тисяч кав'ярень і магазинів у 50 країнах світу. Kraft Foods - найбільша в Північній Америці компанія-виробник продуктів харчування. Процес розділення Kraft Foods Inc. на дві компанії - виробника снеків Mondelez International і виробника продовольчих товарів Kraft Foods Group Inc. - завершився восени 2012 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Зі Starbucks знову судяться

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank