27.01.2014

Кращі франшизи Америки

The Entrepreneur, одне з найавторитетніших видань зі світу бізнесу, проаналізувало франчайзинговий ринок 2012-2013 і визначило основні сегменти ринку 2014-ть.

Загалом, як констатує The Entrepreneur, ринок франчайзингу в Америці переживає період підйому. Про це свідчить зростання кількості компаній, пропонуючих франшизу, за два попередніх роки на 51%. У десятці лідерів щорічного рейтингу «Franchise 500», складеного діловим виданням, найбільше місць дісталося закладам громадського харчування. Це солодкі пончики і ароматна кава від Dunkin' Donuts (аналог в Україні - мережа «СВІТ ДОНАТС»), сендвічі від Denny's та Jimmy John's, і звичайно, фаст-фуд від мережі Subway (компанія розташувалася на третьому місці рейтингу), яка вже довгий час обіцяє вийти на український ринок.

свит донатс Фото з мережі Інтернет

Виготовлення пончиків "Світ Донатс" здійснюється щоденно зранку, а їх перша доставка до роздрібних торговельних точок закінчується за півгодини до початку робочого дня

А ось срібло і золото популярного рейтингу взяли аж ніяк не компанії зі сфери швидкого харчування. Друге місце зайняв франчайзер Hampton Hotels, який минулого року відкрив готелі в Польщі, Нідерландах, Румунії та Росії. А корона переможця дісталася мережі Anytime Fitness, яка зростає буквально на очах і сьогодні налічує майже два мільйони відвідувачів клубів.

Фиткервс

Слід зазначити, що в українському фітнес-сегменті компаній-франчайзерів не так вже й багато. Ця ніша переважно пустує. З тих, що найбільш зарекомендували себе, вирізняється торговельна марка FitCurves, яка прийшла до нас в 2008 році. Міжнародна мережа Curves орієнтується виключно на жіночу аудиторію і пропонує власну програму управління вагою. Мережа є популярною у всьому світі, представлена в 88 країнах і навіть встигла потрапити до Книги Рекордів Гіннесса за динамічний і швидкий розвиток.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кращі франшизи Америки

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank