21.01.2014

«Благовіст» 2014: тенденції успіху

Клієнти проявили активну зацікавленість в можливості придбання житла.

У грудні 2013 обсяг капіталовкладень у нерухомість м. Києва на 30,7 % перевищив показники листопада.

Благовіст, Ірина Луханіна

Генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна

«Січень-лютий 2014 обіцяють бути досить активними, бо в минулому місяці частина покупців, бажаючи відстежити можливі цінові зміни, перенесли операції на початок нового року. При цьому, ми не прогнозуємо цінових змін на ринку нерухомості, оскільки поточна ситуація не є приводом для зниження вартості житла та нежитлової нерухомості», - прокоментувала ситуацію Ірина Луханіна, Генеральний директор АН «Благовіст».

Найбільш доступні квартири, продані в минулому місяці: вул. Березняківська (Дніпровський р- н ), площею 23 кв.м. за ціною 280 тис. грн; вул. Сім'ї Сосніних (Святошинський р-н ), метражем 29 кв.м вартістю 324 тис. грн; вул. Осиповського (Подільський р-н), площею 22 кв.м вартістю 360 тис. грн та ін.

Варто нагадати, що в березні поточного року, «Благовіст» відзначить 20 - річчя успішної діяльності. Агентство нерухомості налічує десять відділень у м. Київ. «Ми працюємо для того, щоб плани і мрії наших клієнтів у сфері нерухомості втілювалися в життя найкращими чином», - зазначила Ірина Луханіна.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Благовіст» 2014: тенденції успіху

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank