21.01.2014

«Благовіст» 2014: тенденції успіху

Клієнти проявили активну зацікавленість в можливості придбання житла.

У грудні 2013 обсяг капіталовкладень у нерухомість м. Києва на 30,7 % перевищив показники листопада.

Благовіст, Ірина Луханіна

Генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна

«Січень-лютий 2014 обіцяють бути досить активними, бо в минулому місяці частина покупців, бажаючи відстежити можливі цінові зміни, перенесли операції на початок нового року. При цьому, ми не прогнозуємо цінових змін на ринку нерухомості, оскільки поточна ситуація не є приводом для зниження вартості житла та нежитлової нерухомості», - прокоментувала ситуацію Ірина Луханіна, Генеральний директор АН «Благовіст».

Найбільш доступні квартири, продані в минулому місяці: вул. Березняківська (Дніпровський р- н ), площею 23 кв.м. за ціною 280 тис. грн; вул. Сім'ї Сосніних (Святошинський р-н ), метражем 29 кв.м вартістю 324 тис. грн; вул. Осиповського (Подільський р-н), площею 22 кв.м вартістю 360 тис. грн та ін.

Варто нагадати, що в березні поточного року, «Благовіст» відзначить 20 - річчя успішної діяльності. Агентство нерухомості налічує десять відділень у м. Київ. «Ми працюємо для того, щоб плани і мрії наших клієнтів у сфері нерухомості втілювалися в життя найкращими чином», - зазначила Ірина Луханіна.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank