16.01.2014

JHIVA - Інтернет на допомогу!

Торговий Дім «Жива» випускає новий бренд, основні продажі якого будуть відбуватися у всесвітній павутині.

Темп життя сучасної ділової жінки не залишає часу на покупки. На допомогу їм прийшов Інтернет. Модне віяння інтернет-продажів підхопив і Торговий Дім "Жива".

Жива фото франчайзинг Фото Жива фото франчайзинг

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистостей в середній та середній-плюс ціновій категорії

«Ми створили і почали розвивати ще один бренд - Gingier, який буде жити паралельно з «Жива». Він охопить тих жінок, які не приходять до нас в магазини, але є активними покупцями в Інтернеті», - поділилася Єлизавета Алфьорова, директор Торгового Дому "Жива".

На сьогоднішній день частина колекції ТМ Gingier вже представлена в магазині «Жива» у Львові, проте основні продажі все-таки відбуваються онлайн. «Незабаром одяг ТМ Gingier в магазинах «Жива» з'явиться і в інших містах», - зазначила Єлизавета Алфьорова.

Мережа магазинів ТД "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті і налічує 12 франчайзингових і 3 власні точки. Перший магазин під брендом Жива був відкритий в травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
JHIVA - Інтернет на допомогу!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank