16.01.2014

JHIVA - Інтернет на допомогу!

Торговий Дім «Жива» випускає новий бренд, основні продажі якого будуть відбуватися у всесвітній павутині.

Темп життя сучасної ділової жінки не залишає часу на покупки. На допомогу їм прийшов Інтернет. Модне віяння інтернет-продажів підхопив і Торговий Дім "Жива".

Жива фото франчайзинг Фото Жива фото франчайзинг

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистостей в середній та середній-плюс ціновій категорії

«Ми створили і почали розвивати ще один бренд - Gingier, який буде жити паралельно з «Жива». Він охопить тих жінок, які не приходять до нас в магазини, але є активними покупцями в Інтернеті», - поділилася Єлизавета Алфьорова, директор Торгового Дому "Жива".

На сьогоднішній день частина колекції ТМ Gingier вже представлена в магазині «Жива» у Львові, проте основні продажі все-таки відбуваються онлайн. «Незабаром одяг ТМ Gingier в магазинах «Жива» з'явиться і в інших містах», - зазначила Єлизавета Алфьорова.

Мережа магазинів ТД "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті і налічує 12 франчайзингових і 3 власні точки. Перший магазин під брендом Жива був відкритий в травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank