13.01.2014

Популярність салонів Respect зростає

2013 рік став особливо плідним для франшизи Respect в Україні: відкрито нові торгівельні точки.

У сфері оптового продажу взуття на українському ринку компанія почала свою діяльність з січня 2003 року і за цей час набула репутацію надійного партнера, що пропонує якісне взуття.

Респект Фото Respect

Концепція магазинів чітко формалізована, доступна для сприйняття і може легко реалізуватися на практиці

Поважати себе, поважати кожного покупця нашого взуття - основні принципи роботи компанії «Респект-Україна».

Також стрімкими темпами розвивається і роздрібна мережа. «Торговий Дім «Респект», був заснований в 2004 році і на даному етапі є однією з компаній, що динамічно розвивається, завойовуючи симпатії клієнтів. Головним напрямком у діяльності компанії є роздрібна торгівля чоловічим та жіночим взуттям, сумками та аксесуарами.

Нагадаємо, що взуттєві салони Respect в Херсоні, Черкасах та Львові , які стартували в квітні 2013 року, не обдурили очікувань власників і користуються великою популярністю у покупців. Наступним кроком з розвитку франшизи стало відкриття нових торгових точок в Миколаєві та Севастополі.

Респект

«Більшість наших франчайзі не зупиняються на одному магазині і беруться за розвиток своєї мережі, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів оптової компанії «Респект- Україна» Неля Тарнавська. - Так, партнери з Луганська, Рівного, Херсона і Львова мають по два салони, а підприємець, який розвиває мережу на Кримському півострові - цілих шість».

За словами менеджера, вже протягом двох тижнів стане актуальним питання про відкриття нових точок в обласних та великих містах України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Популярність салонів Respect зростає

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank