28.12.2013

Франчайзинг: подорож у часі

Згадуємо важливі новини в світі франчайзингу 2013-ть.

Цього року портал franchising.ua традиційно готував для Вас найцікавіші і, сміємо сподіватися, корисні новини зі світу зарубіжного та вітчизняного франчайзингу. Представляємо Вашій увазі ТОП-12 подій року, що минає.

У січні The Entrepreneur, одне з найавторитетніших ділових видань у світі, визначив рейтинг найпривабливіших ділових пропозицій на 2013 рік. До трійки лідерів потрапили готельна мережа Hampton Hotels, відома Subway і мережа американських АЗС Jiffy Lube.

Кінець лютого порадував українців знаковою подією: 26 числа в "КиївЕкспоПлаза" розпочала роботу Дев'ята спеціалізована виставка "Франчайзинг-2013", яка тривала до 1 березня.

Профіт систем

У березні новоспечений франчайзер ECOUA повідомив про відкриття сезону активних продажів. У весняні та літні місяці прибуток усіх точок мережі традиційно збільшується вдвічі, у зв'язку з чим компанія оголосила про акцію: зменшення цін на оптову закупівлю товарів на 30%.

У квітні оголосила про активне впровадження нових програм мережа навчальних центрів Helen Doron. Після міжнародної конференції майстер-франчайзі в Іспанії компанія радикально оновила програми "English for Infants" і "Teen English", а також випустила свій персональний підручник для підлітків, в основі якого лежить методика Хелен Дорон.

На початку травня в Yum! Restaurants International Russia & CIS підвели квартальні підсумки і приємно здивувалися: доходи від продажів зросли на 45% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Такими результатами компанія зобов'язана своїм брендам KFC і Pizza Hut, зокрема, їх російським версіям. Це пов'язано зі стрімким розвитком мережі на території РФ і СНД.

Червень ознаменувався для рекрутингової агенції BVS-Rabota початком франчайзингової діяльності. Ще влітку 2012 року компанія отримала у Міністерстві соціальної політики власну ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Приблизно за рік була розроблена франшиза від BVS-Rabota.

У самому кінці липня франчайзі Casablanca нарешті оголосили про відкриття додаткових точок в Тернополі та Рівному, тим самим почавши розвиток власної окремої мережі в складі вже діючої мережі Casablanca.

У серпні мережа бекерай "Віденські булочки" поділилася літніми підсумками роботи. За три місяці компанія встигла повністю оновити концепцію закладів: розширила й істотно доповнила асортимент, змінила обладнання і навіть корпоративну форму співробітників.

У вересні свій перший День Народження святкував магазин Ti Amo у Кривому Розі, а сама мережа повідомила про запуск нової чоловічої колекції. До цього часу компанія була орієнтована на жіночу аудиторію клієнтів.

Мабуть, найгучнішою подією жовтня став Московський міжнародний форум бізнесу із франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей - BUYBRAND Expo. Тільки у виставковій частині форуму прийняли участь понад 200 брендів з різних країн світу.

Листопад був особливо багатим на новини від «короля» франчайзингу - McDonald's. Головною з них стала зміна керівництва в «МакДональдз Україна»: на місце Іана Бордена, який керував компанією з 2007 року, прийшов поляк Гжегош Чмелярскі. Українські експерти все частіше говорять про можливий початок роботи МакДональдза по франчайзингу й у нашій країні. У Росії ж перший франчайзинговий ресторан мережі вже з'явився в нинішньому році.

У грудні компанії традиційно підводили підсумки роботи та ділилися планами на майбутній рік. Новин настільки багато, що всі їх перерахувати в одній статті просто не вийде. Слідкуйте за нашими новинами і розвивайте свій бізнес разом з нами. Зустрінемося в наступному році!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг: подорож у часі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank