21.12.2013

Що рік прийдешній нам готує?

Підсумкові новини 2013 року і перспективи на 2014 рік - від проекту «Из деревни!».

Проект «Из деревни!» - це новий комплексний підхід до ведення бізнесу в сфері натуральних продуктів. Майданчиком для безпосередніх продажів є інтернет-магазин. Однак, франшиза «Из деревни!» передбачає не тільки онлайн продаж свіжої продукції, а й автономну систему по роботі з виробником, доставкою, споживачем. «У нас враховані найменші нюанси роботи, - розповідає керівник проекту «Из деревни!» Володимир Дем'яненко. - На сьогоднішній день ми пропонуємо комплексну франшизу, і при відкритті відділення на первісній стадії разом з партнером опрацьовуємо тактику, згідно зі специфікою регіону».

из деревни Фото з офіційного сайту "Из деревни"

«Из деревни!» - проект, спрямований на забезпечення жителів мегаполісу якісними і смачними натуральними продуктами

У нинішньому році проект «Из деревни!» по франчайзингу запущений в Криму, Дніпропетровську, Запоріжжі. У вересні з'явилося відділення в столиці. Там налагоджений мінімальний потік постійних клієнтів, в даний момент клієнтська база активно розширюється. «Менталітет жителів столиці відрізняється від інших регіонів. Деякі тактичні кроки підходять, деякі необхідно замінювати, - говорить Володимир Дем'яненко. - Ми вже встигли визначитися з тактикою подальшого ведення бізнесу. Тепер чекаємо результатів».

Наприкінці серпня відкрилося перше відділення проекту «Из деревни!» в Казахстані. У перспективі на 2014 рік - запуск франчайзингових точок у різних регіонах Росії і вихід на європейський ринок. Інтерес зарубіжних партнерів вже проявлений.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank