21.12.2013

Що рік прийдешній нам готує?

Підсумкові новини 2013 року і перспективи на 2014 рік - від проекту «Из деревни!».

Проект «Из деревни!» - це новий комплексний підхід до ведення бізнесу в сфері натуральних продуктів. Майданчиком для безпосередніх продажів є інтернет-магазин. Однак, франшиза «Из деревни!» передбачає не тільки онлайн продаж свіжої продукції, а й автономну систему по роботі з виробником, доставкою, споживачем. «У нас враховані найменші нюанси роботи, - розповідає керівник проекту «Из деревни!» Володимир Дем'яненко. - На сьогоднішній день ми пропонуємо комплексну франшизу, і при відкритті відділення на первісній стадії разом з партнером опрацьовуємо тактику, згідно зі специфікою регіону».

из деревни Фото з офіційного сайту "Из деревни"

«Из деревни!» - проект, спрямований на забезпечення жителів мегаполісу якісними і смачними натуральними продуктами

У нинішньому році проект «Из деревни!» по франчайзингу запущений в Криму, Дніпропетровську, Запоріжжі. У вересні з'явилося відділення в столиці. Там налагоджений мінімальний потік постійних клієнтів, в даний момент клієнтська база активно розширюється. «Менталітет жителів столиці відрізняється від інших регіонів. Деякі тактичні кроки підходять, деякі необхідно замінювати, - говорить Володимир Дем'яненко. - Ми вже встигли визначитися з тактикою подальшого ведення бізнесу. Тепер чекаємо результатів».

Наприкінці серпня відкрилося перше відділення проекту «Из деревни!» в Казахстані. У перспективі на 2014 рік - запуск франчайзингових точок у різних регіонах Росії і вихід на європейський ринок. Інтерес зарубіжних партнерів вже проявлений.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Що рік прийдешній нам готує?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank