18.12.2013

Екологічно чисто

Компанія ECOUA: «Ми – за здоров’я нації!».

Протягом 2013 року компанія ECOUA знайшла трьох нових партнерів у Донецьку, Івано-Франківську та Дніпропетровську. Специфічний вузько сегментований продукт прийшовся до душі тамтешнім жителям, про що свідчить зростання роздрібної торгівлі на 35-50% порівняно з минулорічними продажами. «Наші покупці – люди, які піклуються про екологію та власне здоров’я. Крім того, їх рівень доходу в середньому перевищує 5 тисяч гривень на місяць, - пояснює власник ТМ ECOUA Антон Сирцев. – Важко пояснити людині, яка заробляє дві тисячі на місяць, що їй варто купити екологічну губку за 50 гривень, якою можна буде користуватися півроку».

ECOUA , чудогубка, чоловік продає біля стенду Фото ECOUA

Товари ECOUA: чудо-губка, яка витирає найрізноманітніші поверхні і чистить замш та килими; чудо-серветка, здатна відмити будь-який жирний посуд без застосування миючих засобів; меланінова губка, яка розчиняє підгорілий жир, накип вапна та сліди від фломастерів і ручок

При нинішній економічній ситуації в країні екологічно чистий продукт від ECOUA попитом все ж таки користується. За словами Антона Сирцева, разом із роздробом, зросли і оптові продажі – приблизно на 40%. Основна виручка приходиться на літні місяці, адже саме влітку продукт можна презентувати під відкритим небом. В осінньо-зимовий період ECOUA представляє продукцію на профільних виставках. «В жовтні ми відвідали велику столичну виставку, кілька разів були у Львові та Черкасах. Наразі - знову до Львова. Там компанія представить власний продукт на традиційному новорічному ярмарку», - ділиться планами Антон Сирцев.

Згідно законодавства, продукція ТМ ECOUA відноситься до категорії товарів, які не потребують обов’язкової сертифікації, про що є в наявності відповідна документація. Мінімальна сума для початку бізнесу складає 20 000 грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Екологічно чисто

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank