06.01.2014

Франчайзинг з McFoxy

Чому франчайзі обирають національний фаст-фуд, розповідає Андрій Борсук, заступник директора ТОВ "Макфоксі".

На сьогоднішній день на українському ринку фаст-фуду представлені як вітчизняні компанії, так і достатньо потужні іноземні бренди. Як Ви позиціонуєте себе?
McFoxy – перша суто національна мережа закладів швидкого харчування. Наш бренд вже добре відомий українському споживачеві. Ми представляємо більше 40 продуктів в асортименті та позиціонуємо їх як страви з домашнім смаком. Наприклад, родзинка мережі – фірмові курячі крильця та ніжки у ніжній паніровці. Скуштуйте – і переконаєтесь, що смак нашого продукту відрізняється від аналогів, представлених у колег.

McFoxy Фото McFoxy

На фото: Андрій Борсук - заступник директора ТОВ "Макфоксі"

Чи вдалою виявилася спроба розпочати роботу по франчайзингу в нинішньому році?

Вона виявилася настільки вдалою, що у 2014 році ми плануємо працювати лише за франчайзингом, не відкриваючи власних точок. Виключенням стане відкриття власного закладу в Луцьку у лютому. Воно просто трохи посунулось по часу, тому що наразі завершується будівництво торговельно-розважального центру, де заплановане розташування McFoxy. На сьогоднішній день наша мережа представлена 13 власними закладами та одним франчайзинговим рестораном у Дніпропетровську. Переговори з потенційними франчайзі розпочалися одразу після розробки франшизи. Наразі і до лютого 2014-ть я живу практично в поїзді, тому що відрядження по переговорним процесам щільно розписані. На стадії переговорів – близько п’ятнадцяти потенційних партнерів в різних регіонах України. Тож, у планах на наступний рік – відкриття не менше десяти франчайзингових закладів мережі.

McFoxy ресторан МакФоксі франчайзинг фотографія фаст-фуд

З чим пов’язуєте привабливість Вашої франшизи?

Партнери запевняють, що серед всіх франчайзингових пропозицій наша – найбільш цікава. Я думаю, що значною перевагою є те, що ми – вітчизняний бренд і виробник. Наш цех знаходиться в Києві і повністю забезпечує заклади власними напівфабрикатами. Плюс - чітко розроблена логістична система. Потужність виробничого цеху розрахована на роботу до 30 ресторанів мережі. Тобто в наступному році можемо сміливо розширюватися вдвічі. Також сьогодні у наших партнерів є можливість збільшити оборот на 50% в разі відкриття ресторану з послугою Drive. Новий формат перевірений закладами у Запоріжжі та Хмельницькому.

Ваші плани на 2014 рік?

Максимум уваги франчайзі, а для відвідувачів мережі – запуск онлайн-пропозиції із доставкою додому.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг з McFoxy

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank