17.12.2013

Ще один Lacoste

У Києві з’явиться восьмий бутик Lacoste.

В нинішньому році французький бренд Lacoste святкує вісімдесятиріччя. Українським подарунком мережі стало підписання угоди з ТРЦ Respublika про відкриття чергового бутика. «Lacoste в ТРЦ Respublika буде повністю відповідати бутикам в модних столицях Європи: Лондоні, Парижі, Мілані, Москві», - розповідає генеральний директор компанії Lacoste Україна Хакан Онер. Підписання угоди відбулося за участі компанії UTG, яка виступає брокером торговельно-розважального центру Respublika.

Лакост Фото з мережі Інтернет

Lacoste - бренд, який представляє одяг, аксесуари і парфумерію для жінок, чоловіків і дітей. Основні лінії: Lacoste Sport, Lacoste Sportswear, Lacoste Club, Lacoste L!VE.

«Присутність в ТРЦ Respublika такого відомого бренду як Lacoste свідчить, насамперед, про значну увагу світових ритейл-груп до цього проекту, - говорить керівник проекту компанії UTG Сергій Заїка. - У торговому центрі будуть не тільки зібрані кращі бренди, які вже працюють в Україні, але також відбудеться і чимало прем'єр нових для українського ринку брендів».

Після відкриття ТРЦ Respublika, запланованого на IV квартал 2014 бутик всесвітньо відомої марки Lacoste стане одинадцятим за рахунком в Україні. На сьогоднішній день магазини бренду представлені в Києві, Донецьку, Харкові та Дніпропетровську. Право здійснювати ексклюзивну діяльність з розповсюдження французької марки на території України належить турецькому холдингу EREN. Бутики Lacoste представлені більш ніж в ста двадцяти країнах світу. Їх загальна кількість перевищує 1200 фірмових магазинів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ще один Lacoste

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank