17.12.2013

Ще один Lacoste

У Києві з’явиться восьмий бутик Lacoste.

В нинішньому році французький бренд Lacoste святкує вісімдесятиріччя. Українським подарунком мережі стало підписання угоди з ТРЦ Respublika про відкриття чергового бутика. «Lacoste в ТРЦ Respublika буде повністю відповідати бутикам в модних столицях Європи: Лондоні, Парижі, Мілані, Москві», - розповідає генеральний директор компанії Lacoste Україна Хакан Онер. Підписання угоди відбулося за участі компанії UTG, яка виступає брокером торговельно-розважального центру Respublika.

Лакост Фото з мережі Інтернет

Lacoste - бренд, який представляє одяг, аксесуари і парфумерію для жінок, чоловіків і дітей. Основні лінії: Lacoste Sport, Lacoste Sportswear, Lacoste Club, Lacoste L!VE.

«Присутність в ТРЦ Respublika такого відомого бренду як Lacoste свідчить, насамперед, про значну увагу світових ритейл-груп до цього проекту, - говорить керівник проекту компанії UTG Сергій Заїка. - У торговому центрі будуть не тільки зібрані кращі бренди, які вже працюють в Україні, але також відбудеться і чимало прем'єр нових для українського ринку брендів».

Після відкриття ТРЦ Respublika, запланованого на IV квартал 2014 бутик всесвітньо відомої марки Lacoste стане одинадцятим за рахунком в Україні. На сьогоднішній день магазини бренду представлені в Києві, Донецьку, Харкові та Дніпропетровську. Право здійснювати ексклюзивну діяльність з розповсюдження французької марки на території України належить турецькому холдингу EREN. Бутики Lacoste представлені більш ніж в ста двадцяти країнах світу. Їх загальна кількість перевищує 1200 фірмових магазинів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank