11.12.2013

MEXX відправляється на Захід

Франчайзер розпочав розвиток по західному напрямку.

У квітні 2003 року відкрився перший магазин мережі MEXX в Україні. Зробивши ставку на розвиток по франчайзингу, компанія не прогадала і сьогодні представлена 25 власними точками і 15 - франчайзинговими. Нинішній рік представники мережі позиціонують як один з найуспішніших після кризи-2008. «Це перший рік, коли ми відчули практичний інтерес партнерів до розвитку бізнесу разом з MEXX, а також констатуємо суттєве зростання дохідної частини вже діючих магазинів», - ділиться керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний.

MEXX

Колекції МЕХХ представлені у напрямках: для жінок, чоловіків, підлітків, дітей, міні МЕХХ і для немовлят.

В даний момент переговори щодо відкриття франчайзингових магазинів мережі ведуться паралельно з кількома партнерами. «З п'яти-шести потенційних франчайзі двоє вже перейшли в стадію реальних. Домовленості в Рівному та Івано-Франківську знаходяться на стадії підписання договорів з торговими центрами і проектування приміщень, - розповідає Дмитро Безсмертний. - Наприкінці лютого - початку березня очікуємо відкриття магазинів в цих містах».

Для франчайзі мережа традиційно пропонує можливість відкриття партнерської точки на вже готовому обладнанні. «Ми реконструюємо власні магазини MEXX, а демонтоване устаткування може послужити партнерам, що істотно заощаджує їх інвестиції в бізнес, - пояснює Дмитро Безсмертний. - Досвід відкриття за таким принципом магазинів в Харкові та Миколаєві доводить виправданість цього кроку».

Представлена, в основному, на сході і півночі країни, мережа одягу MEXX давно планувала вихід на західний ринок. Окрім Івано-Франківська, новий магазин незабаром може з'явитися і у Львові. Інтерес франчайзі проявлений, справа залишається за вибором оптимальної площі. У пріоритеті за іншими напрямками - розвиток мережі в Чернігові та Вінниці. Останнє місто, через високий соціальний та економічний рівень життя населення, представники MEXX розглядають як найперспективніше для співпраці в 2014 році.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank