11.12.2013

MEXX відправляється на Захід

Франчайзер розпочав розвиток по західному напрямку.

У квітні 2003 року відкрився перший магазин мережі MEXX в Україні. Зробивши ставку на розвиток по франчайзингу, компанія не прогадала і сьогодні представлена 25 власними точками і 15 - франчайзинговими. Нинішній рік представники мережі позиціонують як один з найуспішніших після кризи-2008. «Це перший рік, коли ми відчули практичний інтерес партнерів до розвитку бізнесу разом з MEXX, а також констатуємо суттєве зростання дохідної частини вже діючих магазинів», - ділиться керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний.

MEXX

Колекції МЕХХ представлені у напрямках: для жінок, чоловіків, підлітків, дітей, міні МЕХХ і для немовлят.

В даний момент переговори щодо відкриття франчайзингових магазинів мережі ведуться паралельно з кількома партнерами. «З п'яти-шести потенційних франчайзі двоє вже перейшли в стадію реальних. Домовленості в Рівному та Івано-Франківську знаходяться на стадії підписання договорів з торговими центрами і проектування приміщень, - розповідає Дмитро Безсмертний. - Наприкінці лютого - початку березня очікуємо відкриття магазинів в цих містах».

Для франчайзі мережа традиційно пропонує можливість відкриття партнерської точки на вже готовому обладнанні. «Ми реконструюємо власні магазини MEXX, а демонтоване устаткування може послужити партнерам, що істотно заощаджує їх інвестиції в бізнес, - пояснює Дмитро Безсмертний. - Досвід відкриття за таким принципом магазинів в Харкові та Миколаєві доводить виправданість цього кроку».

Представлена, в основному, на сході і півночі країни, мережа одягу MEXX давно планувала вихід на західний ринок. Окрім Івано-Франківська, новий магазин незабаром може з'явитися і у Львові. Інтерес франчайзі проявлений, справа залишається за вибором оптимальної площі. У пріоритеті за іншими напрямками - розвиток мережі в Чернігові та Вінниці. Останнє місто, через високий соціальний та економічний рівень життя населення, представники MEXX розглядають як найперспективніше для співпраці в 2014 році.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
MEXX відправляється на Захід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank