07.12.2013

Нарешті франчайзинг!

«МакДональдс» відкрив перший в Росії ресторан по франчайзингу.

На території аеропорту «Пулково» в Санкт-Петербурзі запрацював перший російський «МакДональдз» за системою франчайзингу. Партнером виступила компанія «Развитие РОСТ», що володіє правами на розвиток мережі в транспортних розв'язках Москви та Санкт-Петербурга. Площа першого франчайзингового «МакДональдсу» склала 215 кв. м. Ресторан розрахований на 45 посадкових місць.

МакДональдс Фото з мережі Інтернет

5 грудня 2013 року - історичний день відкриття першого російського "МакДональдса" по франшизі

"Развитие РОСТ" - дочірнє підприємство ВАТ "Росинтер Ресторантс Холдинг", одного з найбільших операторів в сегменті сімейних ресторанів в СНД. До складу мережі "Росінтер Ресторанс Холдинг" входять 355 ресторанів, 130 з яких працюють по франчайзингу, а також 28 кав'ярень Costa Coffee.

Близько 80% закладів мережі «МакДональдз» працюють по франчайзингу, проте до цих пір компанія вперто відмовлялася вести роботу по даній системі в Україні. Щодо Росії, офіційний пошук франчайзі розпочався приблизно рік тому. З призначенням на посаду генерального директора української мережі «МакДональдз» поляка Гжегоша Чмелярскі є шанс, що франчайзингові ресторани відкриються незабаром і в Україні. Офіційно нову посаду Гжегош Чмелярскі обійме з 1 січня 2014 року. Експерти характеризують його як висококласного фахівця в галузі франчайзингу.

Прихід на вітчизняний ринок нових гравців змушує «МакДональдз» переглядати свої позиції щодо ведення бізнесу. Торік мережа провела ребрендинг. Цілком ймовірно, що головним пунктом нового курсу на розвиток «МакДональдс» в Україні стане робота по франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нарешті франчайзинг!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank