07.12.2013

Нарешті франчайзинг!

«МакДональдс» відкрив перший в Росії ресторан по франчайзингу.

На території аеропорту «Пулково» в Санкт-Петербурзі запрацював перший російський «МакДональдз» за системою франчайзингу. Партнером виступила компанія «Развитие РОСТ», що володіє правами на розвиток мережі в транспортних розв'язках Москви та Санкт-Петербурга. Площа першого франчайзингового «МакДональдсу» склала 215 кв. м. Ресторан розрахований на 45 посадкових місць.

МакДональдс Фото з мережі Інтернет

5 грудня 2013 року - історичний день відкриття першого російського "МакДональдса" по франшизі

"Развитие РОСТ" - дочірнє підприємство ВАТ "Росинтер Ресторантс Холдинг", одного з найбільших операторів в сегменті сімейних ресторанів в СНД. До складу мережі "Росінтер Ресторанс Холдинг" входять 355 ресторанів, 130 з яких працюють по франчайзингу, а також 28 кав'ярень Costa Coffee.

Близько 80% закладів мережі «МакДональдз» працюють по франчайзингу, проте до цих пір компанія вперто відмовлялася вести роботу по даній системі в Україні. Щодо Росії, офіційний пошук франчайзі розпочався приблизно рік тому. З призначенням на посаду генерального директора української мережі «МакДональдз» поляка Гжегоша Чмелярскі є шанс, що франчайзингові ресторани відкриються незабаром і в Україні. Офіційно нову посаду Гжегош Чмелярскі обійме з 1 січня 2014 року. Експерти характеризують його як висококласного фахівця в галузі франчайзингу.

Прихід на вітчизняний ринок нових гравців змушує «МакДональдз» переглядати свої позиції щодо ведення бізнесу. Торік мережа провела ребрендинг. Цілком ймовірно, що головним пунктом нового курсу на розвиток «МакДональдс» в Україні стане робота по франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank