10.12.2013

XXL – 47 сантиметрів

«Велика тарілка» пропонує три розміри піци, а ще - три формати франшизи.

«Велика тарілка» - молода мережа кафе-піцерій, представлена двома власними закладами у Львові. Ще один ресторан знаходиться на стадії відкриття по франчайзингу. Наразі через ситуацію у країні переговори з іншими франчайзі заморожені. «Зараз основний акцент робимо на оновленні асортименту, а також розвитку онлайн-пропозиції. Тільки-но ситуація стабілізується, будемо продовжувати роботу у франчайзинговому напрямку», - говорить Юрій Викалюк, власник торговельної марки «Велика тарілка».

Велика Тарілка, величезна, смачна піца, хлопці їдять піцу Фото "Велика Тарілка"

Перша «Велика тарілка» відкрилась у 2009 році у Львові.

В асортименті закладів «Велика тарілка» основний акцент робиться на різновиди піци. Візитна картка мережі – пікантна піца розміру XXL. Її діаметр складає майже півметра, на відміну від стандартного розміру (XL) – 30 см. Формат XS - страва маленького розміру - 15 см у діаметрі.

Велика Тарілка

Коржі готуються за особливим рецептом. «Сьогодні ми пропонуємо відвідувачам новинку - піцу з наповненими бортиками. Всередині коржа - прошарок сиру або ковбасної начинки», - розповідає Юрій Викалюк. В будь-якому з трьох варіантів - XS, XL, XXL - можна замовити і інші страви: перше, друге, закуски.

Велика Тарілка

Для франчайзі «Велика тарілка» пропонує одразу три формати франшизи: ресторація, арт-паб і DJ-бар. У власних закладах мережі відпрацьовані всі моделі роботи, в чому можна буде переконатися вже у Новорічну ніч. У програмі свята з «Великою тарілкою» – смачна їжа, розважальна програма і DJ-вечірка.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank