10.12.2013

XXL – 47 сантиметрів

«Велика тарілка» пропонує три розміри піци, а ще - три формати франшизи.

«Велика тарілка» - молода мережа кафе-піцерій, представлена двома власними закладами у Львові. Ще один ресторан знаходиться на стадії відкриття по франчайзингу. Наразі через ситуацію у країні переговори з іншими франчайзі заморожені. «Зараз основний акцент робимо на оновленні асортименту, а також розвитку онлайн-пропозиції. Тільки-но ситуація стабілізується, будемо продовжувати роботу у франчайзинговому напрямку», - говорить Юрій Викалюк, власник торговельної марки «Велика тарілка».

Велика Тарілка, величезна, смачна піца, хлопці їдять піцу Фото "Велика Тарілка"

Перша «Велика тарілка» відкрилась у 2009 році у Львові.

В асортименті закладів «Велика тарілка» основний акцент робиться на різновиди піци. Візитна картка мережі – пікантна піца розміру XXL. Її діаметр складає майже півметра, на відміну від стандартного розміру (XL) – 30 см. Формат XS - страва маленького розміру - 15 см у діаметрі.

Велика Тарілка

Коржі готуються за особливим рецептом. «Сьогодні ми пропонуємо відвідувачам новинку - піцу з наповненими бортиками. Всередині коржа - прошарок сиру або ковбасної начинки», - розповідає Юрій Викалюк. В будь-якому з трьох варіантів - XS, XL, XXL - можна замовити і інші страви: перше, друге, закуски.

Велика Тарілка

Для франчайзі «Велика тарілка» пропонує одразу три формати франшизи: ресторація, арт-паб і DJ-бар. У власних закладах мережі відпрацьовані всі моделі роботи, в чому можна буде переконатися вже у Новорічну ніч. У програмі свята з «Великою тарілкою» – смачна їжа, розважальна програма і DJ-вечірка.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
XXL – 47 сантиметрів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank