09.12.2013

Різдвяне меню

Мережа кафе-пекарень «Віденські булочки» підготувалася до Різдва.

Після повної зміни концепції франчайзингової мережі бекераїв «Віденські булочки» суттєво збільшилася кількість потенційних франчайзі компанії. Наразі ведуться переговори по відкриттю нових закладів одразу в декількох регіонах: Тернополі, Миколаєві (кілька локацій), Ужгороді та Алушті. А на середину грудня заплановане урочисте відкриття власної пекарні у столиці, на Лівому березі.

Віденські булочки Фото "Віденські булочки"

Родзинка меню - різдвяний "Пряниковий будиночок" вагою у 1,5 кг

Ще один київський заклад під ТМ «Віденські булочки» розпочне роботу на початку 2014 року. «Це буде франчайзингова точка. Зараз на завершальному етапі ремонт приміщення, - розповідає Надія Росінська, директор ТОВ "Віденські булочки". - Франчайзі сподіваються встигнути з відкриттям до кінця січня – початку лютого».

Різдвяні свята – період активної роботи не тільки за франчайзинговим напрямком, але й всередині мережі. «Віденські булочки» вже підготували для відвідувачів нове меню. Окрім традиційних видів хлібів на гостей закладів очікують спеціальні різдвяні пропозиції: пироги «Штоллен», пряники-ялинки, мандариновий фреш та інші.

бекерай Віденські булочки фото всередині

Святкова лінійка представлена паралельно зі звичайним меню. Отож, відвідавши пекарню «Віденські булочки», ви можете як придбати свіжу випічку додому, так і скуштувати оригінальні перші, другі страви і десерти безпосередньо в закладі. В нинішньому році на базі мережі успішно запущена нова лінійка безглютенової випічки. В планах на майбутнє – розширення асортименту по всіх напрямках продукції.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank