06.12.2013

"Пан Каштан" в Польщі

У середині грудня в Польщі відкриється перший «Пан Каштан».

Іспанські каштани сорту «Castanea Sativa» - натуральний і екологічно чистий продукт родом з провінції Галісія. Ідея побудувати бізнес на низькокалорійному і смачному продукті в Україні належить представникам торгової марки «Пан Каштан». «Смажені каштани - це повністю натуральний продукт, який містить ряд корисних і поживних речовин, - розповідає власник ТМ «Пан Каштан» Ігор Фіняк. - У приготуванні каштанів не використовується навіть масло».

паровозик на вулиці

Іспанський каштан поставляється до пунктів продажу в стані глибокої заморозки (- 18°C) у вигляді напівфабрикату

Каштановий стріт-фуд від «Пан Каштан» - це стильний візок, де продукт запікається і продається в гарячому вигляді. Мобільна точка з обладнаним нагрівачем для запікання, відділенням для зберігання напівфабрикату, майданчиком для інвентарю та спецодягу - краще рішення для невеликого прибуткового бізнесу. Так вирішили і франчайзі з Польщі. «Співпраця з партнерами з Польщі сьогодні з домовленостей на папері переросло в практичну площину, - ділиться Ігор Фіняк. - І вже в середині грудня плануємо відкрити в країні перші дві точки «Пан Каштан». Події на Майдані вносять свої корективи в наші плани. Тому більш точної дати поки назвати не можу».

На українському ринку компаній, які надають альтернативну послугу, поки немає. Франшиза «Пан Каштан» реалізується в якості мастер-ліцензії. Її вартість по Україні становить 3800 у.о., для інших країн 4300 у.о. Термін окупності бізнесу, включаючи повернення всіх витрат,навіть за електроенергію, в середньому не перевищує п'яти місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank