06.12.2013

"Пан Каштан" в Польщі

У середині грудня в Польщі відкриється перший «Пан Каштан».

Іспанські каштани сорту «Castanea Sativa» - натуральний і екологічно чистий продукт родом з провінції Галісія. Ідея побудувати бізнес на низькокалорійному і смачному продукті в Україні належить представникам торгової марки «Пан Каштан». «Смажені каштани - це повністю натуральний продукт, який містить ряд корисних і поживних речовин, - розповідає власник ТМ «Пан Каштан» Ігор Фіняк. - У приготуванні каштанів не використовується навіть масло».

паровозик на вулиці

Іспанський каштан поставляється до пунктів продажу в стані глибокої заморозки (- 18°C) у вигляді напівфабрикату

Каштановий стріт-фуд від «Пан Каштан» - це стильний візок, де продукт запікається і продається в гарячому вигляді. Мобільна точка з обладнаним нагрівачем для запікання, відділенням для зберігання напівфабрикату, майданчиком для інвентарю та спецодягу - краще рішення для невеликого прибуткового бізнесу. Так вирішили і франчайзі з Польщі. «Співпраця з партнерами з Польщі сьогодні з домовленостей на папері переросло в практичну площину, - ділиться Ігор Фіняк. - І вже в середині грудня плануємо відкрити в країні перші дві точки «Пан Каштан». Події на Майдані вносять свої корективи в наші плани. Тому більш точної дати поки назвати не можу».

На українському ринку компаній, які надають альтернативну послугу, поки немає. Франшиза «Пан Каштан» реалізується в якості мастер-ліцензії. Її вартість по Україні становить 3800 у.о., для інших країн 4300 у.о. Термін окупності бізнесу, включаючи повернення всіх витрат,навіть за електроенергію, в середньому не перевищує п'яти місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Пан Каштан в Польщі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank