20.12.2008

Bosch пропонує студентам стипендії

За найкращу наукову роботу на тему "Розробка бізнес-плану на прикладі франчайзингової СТО "Bosch Car Service"

Роботи будуть готувати студенти четвертого курсу технічних та транспортних вузів економічних спеціальностей в рамках програми "Стипендія Bosch - перший крок до бізнес-кар'єри". Переможці отримають стипендії в розмірі 1000, 800 та 600 грн., а також можливість пройти стажування в компанії Bosch.

Bosch Car Service, СТО, БОШ, франчайзинг, франшиза

Мета бізнес-проекту - до 2009 року створити в Україні мережу сучасних СТО "Bosch Car Service" з європейською якістю обслуговування та найбільш широким діапазоном пропонованих послуг для забезпечення високого рівня обслуговування українських споживачів

Бізнес-проект по створенню в Україні мережі універсальних СТО під торговою маркою "Bosch Service" компанія Robert Bosch розпочала реалізовувати на початку 2002 року. Цей проект базується на системі франчайзингу.

Мережа "Bosch Service" працює на основі сервісного договору, згідно якого Robert Bosch забезпечує Bosch Servіce пакетом матеріальної та інформаційної підтримки на ринку, постачає автосервісу сучасну технічну інформацію та програмне забезпечення, навчає персонал, а також забезпечує корпоративною рекламою. Також всі Bosch Servіce підписують документи на право користування торговою маркою Bosch Car Service та корпоративним дизайном станції.

Для того щоб отримати право на користування торговою маркою Bosch Car Servіce, компанія-претендент повинна відповідати наступним вимогам: мати досвід роботи в сфері автомобільного сервісу або купівлі-продажу автозапчастин, мати необхідний набір обладнання для діагностики, знаходитися біля оживлених автомагістралей. Обов'язковою є підготовка персоналу в навчальному центрі Bosch в Києві, а також дотримання стандартів корпоративного дизайну, переліку та якості надаваних послуг.

Компанія Robert Bosch є одним із найбільших у світі незалежним виробником автомобільних запчастин та агрегатів, а система СТО "Bosch Service" - одною із найбільших у світі мереж сервісних станцій, що заснована компанією в 1921 році. На сьогодні мережа нараховує близько 11400 підприємств більш ніж в 125 країнах, в тому числі і в Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank