02.12.2013

Отримайте - розпишіться

Франшиза від PickPoint по-українськи.

З'явившись вперше на українському ринку минулого року, PickPoint зайняла практично порожню нішу. Унікальна електронна послуга - автоматичні термінали (постамати) - забезпечує повний цикл доставки і видачі замовлень. Термінали видають товари, замовлені по каталогах або в інтернеті. Забрати покупку одержувач може самостійно, згідно інструкціям терміналу, в будь-який зручний час. «По Росії середній термін доставки замовлення складає 4-5 днів. По Україні - 1 день. Швидкість послуги, а також скорочення витрат на логістику припали до душі нашим партнерам. І на сьогоднішній день ми активно розвиваємося з франчайзингу», - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк.

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Територіальні умови франшизи PickPoint - обласний центр і міста області з чисельністю населення більше 50.000 жителів

Компанія з'явилася в Росії в 2010 році. Сьогодні Мережа Автоматичних Поштових Терміналів (АПТ) та Пункти Прийому Видачі замовлень (ППВ) розміщені у всіх великих регіонах країни. PickPoint успішно співпрацює з відомими зарубіжними брендами. «Через кілька днів після того, як лідером компанії Oriflame в Південно-Сахалінську були встановлені всього 4 наших термінали, надійшло 50 заявок на обладнання. Російський ринок позитивно відгукнувся на наш продукт. В Україні теж не відстаємо: ведемо переговори з 15 кандидатами у франчайзі», - говорить Сергій Стецюк.

Українським партнерам компанія пропонує франшизу з пониженими стартовими витратами, а також роботу не тільки зі стандартними терміналами на 64 відділення, але і лайт-формат, що складається з 32 відділень. За словами Сергія Стецюка, постамати, встановлені на початку року, вже наблизилися до точки окупності.

У нинішньому році на український ринок електронних послуг з доставки вийшла компанія InPost. Один з найбільших поштових операторів Польщі налічує 120 власних та 650 франчайзингових точок. Динамічно розвиваючись, компанія систематично запускає нові продукти. За оцінками InPost, ринок електронної комерції в Україні здатний рости на 20-30% на рік протягом найближчих кількох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Отримайте - розпишіться

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank