02.12.2013

Отримайте - розпишіться

Франшиза від PickPoint по-українськи.

З'явившись вперше на українському ринку минулого року, PickPoint зайняла практично порожню нішу. Унікальна електронна послуга - автоматичні термінали (постамати) - забезпечує повний цикл доставки і видачі замовлень. Термінали видають товари, замовлені по каталогах або в інтернеті. Забрати покупку одержувач може самостійно, згідно інструкціям терміналу, в будь-який зручний час. «По Росії середній термін доставки замовлення складає 4-5 днів. По Україні - 1 день. Швидкість послуги, а також скорочення витрат на логістику припали до душі нашим партнерам. І на сьогоднішній день ми активно розвиваємося з франчайзингу», - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк.

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Територіальні умови франшизи PickPoint - обласний центр і міста області з чисельністю населення більше 50.000 жителів

Компанія з'явилася в Росії в 2010 році. Сьогодні Мережа Автоматичних Поштових Терміналів (АПТ) та Пункти Прийому Видачі замовлень (ППВ) розміщені у всіх великих регіонах країни. PickPoint успішно співпрацює з відомими зарубіжними брендами. «Через кілька днів після того, як лідером компанії Oriflame в Південно-Сахалінську були встановлені всього 4 наших термінали, надійшло 50 заявок на обладнання. Російський ринок позитивно відгукнувся на наш продукт. В Україні теж не відстаємо: ведемо переговори з 15 кандидатами у франчайзі», - говорить Сергій Стецюк.

Українським партнерам компанія пропонує франшизу з пониженими стартовими витратами, а також роботу не тільки зі стандартними терміналами на 64 відділення, але і лайт-формат, що складається з 32 відділень. За словами Сергія Стецюка, постамати, встановлені на початку року, вже наблизилися до точки окупності.

У нинішньому році на український ринок електронних послуг з доставки вийшла компанія InPost. Один з найбільших поштових операторів Польщі налічує 120 власних та 650 франчайзингових точок. Динамічно розвиваючись, компанія систематично запускає нові продукти. За оцінками InPost, ринок електронної комерції в Україні здатний рости на 20-30% на рік протягом найближчих кількох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank