29.11.2013

"Еко Код"

Екологія в партнерстві з бізнесом.

2 грудня в мережі ломбардів «Комод» стартує новий проект - «Еко Код». Він є логічним продовженням соціального спрямування в роботі компанії. Суть акції полягає в інформуванні відвідувачів ломбардних відділень про важливість економії води та електроенергії, а також про шкоду відпрацьованих хімічних джерел струму (батарейок) для людського організму.

комод Фото "КОМОД"

Проект "Еко Код" стартує 2 грудня 2013 року

В рамках проекту в центральному офісі Компанії будуть розміщені інформаційні плакати, наклейки біля кранів з водою, вимикачів світла і контейнер для збору використаних батарейок.

«Ми сподіваємося, що проект «Еко Код» мережі ломбардів «Комод» не лише підтримають наші клієнти, а й будуть активно приймати в ньому участь, розуміючи важливість екологічної ситуації в Україні та світі», - прокоментувала власник торгової марки мережа ломбардів «Комод» Валентина Чаплигіна.

Незвичний і корисний проект буде реалізований в рамках партнерства зі Всеукраїнською екологічною лігою. Днями керівництво мережі ломбардів «Комод» підписало партнерську угоду про співпрацю з громадською організацією, приєднавшись до акції «Батарейки - утилізація!» Акція є безстроковою і на сьогоднішній день охоплює більше 20 регіонів України. Серед учасників переважна кількість - представники освітніх закладів та некомерційних структур. Однак приєднатися до екологічного проекту можуть всі небайдужі. А для бізнесу такий досвід є гарною можливістю розвинути соціально орієнтований напрямок в роботі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank