27.11.2013

На порозі змін

У Wal-Mart Stores змінюється лідер.

Wal-Mart Stores змінює генерального директора. Наступником Майкла Дюка призначений голова Wal-Mart International Даг Макміллон. Після вступу на посаду у лютому 2014 року він стане наймолодшим в історії Wal-Mart Stores гендиректором, - пише Коммерсантъ.

Даг Макмиллон Фото з мережі Інтернет

На фото: Даг Макміллон - наступник Майкла Дюка, який замінить його на посаді генерального директора 1 лютого 2014 року

Майкл Дюк збереже за собою пост голови виконавчого комітету ради директорів і залишиться радником нового гендиректора протягом року. Під його управлінням прибуток Wal-Mart з 2009 року (час вступу на посаду) збільшився на 16%. Вартість акцій компанії за цей час зросла майже на 40%. Представники Wal-Mart відзначають, що Майкл Дюк сам прийняв рішення піти з керівного поста. «Це виключно його рішення, особисте рішення Майка піти саме зараз», - розповів в інтерв'ю газеті The New York Times віце-президент Wal-Mart Девід Товар.

Майкл Дюк

На фото: Майкл Дюк - екс-генеральний директор Wal-Mart Stores

Даг Макміллон прийшов у Wal-Mart в 1984 році в якості практиканта на літній період, а постійно почав працювати там з 1990 року. Швидко пересуваючись по кар'єрних сходах, вже у 2009 році він очолив міжнародні операції компанії, змінивши на цій посаді Майкла Дюка, якого саме тоді було призначено генеральним директором компанії.

Wal-Mart – одна з найбільших світових мереж роздрібної торгівлі. Вона представлена більш ніж у 27 країнах світу і об’єднує близько 11 тис. магазинів. Wal-Mart не працює за франчайзингом, але при відкритті власних магазинів пильно слідкує за виконанням всіх стандартів компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank