27.11.2013

На порозі змін

У Wal-Mart Stores змінюється лідер.

Wal-Mart Stores змінює генерального директора. Наступником Майкла Дюка призначений голова Wal-Mart International Даг Макміллон. Після вступу на посаду у лютому 2014 року він стане наймолодшим в історії Wal-Mart Stores гендиректором, - пише Коммерсантъ.

Даг Макмиллон Фото з мережі Інтернет

На фото: Даг Макміллон - наступник Майкла Дюка, який замінить його на посаді генерального директора 1 лютого 2014 року

Майкл Дюк збереже за собою пост голови виконавчого комітету ради директорів і залишиться радником нового гендиректора протягом року. Під його управлінням прибуток Wal-Mart з 2009 року (час вступу на посаду) збільшився на 16%. Вартість акцій компанії за цей час зросла майже на 40%. Представники Wal-Mart відзначають, що Майкл Дюк сам прийняв рішення піти з керівного поста. «Це виключно його рішення, особисте рішення Майка піти саме зараз», - розповів в інтерв'ю газеті The New York Times віце-президент Wal-Mart Девід Товар.

Майкл Дюк

На фото: Майкл Дюк - екс-генеральний директор Wal-Mart Stores

Даг Макміллон прийшов у Wal-Mart в 1984 році в якості практиканта на літній період, а постійно почав працювати там з 1990 року. Швидко пересуваючись по кар'єрних сходах, вже у 2009 році він очолив міжнародні операції компанії, змінивши на цій посаді Майкла Дюка, якого саме тоді було призначено генеральним директором компанії.

Wal-Mart – одна з найбільших світових мереж роздрібної торгівлі. Вона представлена більш ніж у 27 країнах світу і об’єднує близько 11 тис. магазинів. Wal-Mart не працює за франчайзингом, але при відкритті власних магазинів пильно слідкує за виконанням всіх стандартів компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
На порозі змін

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank