19.11.2013

Ювілейний "Франчайзинг" у Києві

25 — 28 лютого 2014 року в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться 10-та міжнародна спеціалізована виставка «Франчайзинг».

Разом з виставкою ювілей відзначать відомі національні та міжнародні франчайзингові бренди. Франчайзерів і франчайзі очікують напружена робота на стендах, дискусії «про головне» у франчайзингу — в конференц-залах і, звичайно ж, святкові сюрпризи від ювілярів.

выставка

Не пропустіть свій "Франчайзинг": 25-28 лютого 2014 року.

Сьогодні в Україні спостерігається стрімке зростання інтересу до франчайзингової схеми ведення бізнесу, що відобразилося на розмірах і відвідуваності «Франчайзингу». У 2013 році на виставку в пошуках нових можливостей для відкриття та розвитку власного бізнесу приїхали 1648 підприємців. Експозиція «Франчайзингу» презентувала понад 70 успішних бізнес-концепцій з України, Білорусі, Італії, Росії, Франції.

2014-й обіцяє бути ще більш плідним. У найближчі пару років в Україні планується введення в експлуатацію одразу декількох масштабних торгово-розважальних центрів: «Республіка», ArtMall, HappyMall, LAVINA, «Проспект», «Block Бастер Mall» у Києві; RosePark у Макіївці; «Нікольський» у Харкові; «Роксолана» у Львові; «Зебра» в Одесі та ін. Поряд із цим, до виходу на український ринок готується низка європейських і російських мережевих ритейлерів. Враховуючи, що значну частку орендарів ТРЦ, як правило, складають саме франчайзингові бренди, а 90% непродовольчого ритейлу в нашій країні розвивається за схемою франчайзингу, в 2014 — 2015 рр. очікується стабільно висока активність у цій сфері.

На сьогодні про участь у «Франчайзингу 2014» оголосили: AntonioBiaggi, BurgerClub, LaPizzaEspresso, MilanaShoes, McFOXY, SELA, ParaSolo, «Дон Маре», «Інфолайф», «Наш край», ломбард «Комод», «Синій слон», мережа агенцій «Соната» та ін. Виставка традиційно представить всі напрями франчайзингу: громадське харчування, одяг та взуття, послуги, консалтинг. Наразі проходить прийом заявок на участь у виставці. Детальна інформація — на сайті www.franchising.euroindex.ua. Приєднуйтесь!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank