19.11.2013

Ювілейний "Франчайзинг" у Києві

25 — 28 лютого 2014 року в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться 10-та міжнародна спеціалізована виставка «Франчайзинг».

Разом з виставкою ювілей відзначать відомі національні та міжнародні франчайзингові бренди. Франчайзерів і франчайзі очікують напружена робота на стендах, дискусії «про головне» у франчайзингу — в конференц-залах і, звичайно ж, святкові сюрпризи від ювілярів.

выставка

Не пропустіть свій "Франчайзинг": 25-28 лютого 2014 року.

Сьогодні в Україні спостерігається стрімке зростання інтересу до франчайзингової схеми ведення бізнесу, що відобразилося на розмірах і відвідуваності «Франчайзингу». У 2013 році на виставку в пошуках нових можливостей для відкриття та розвитку власного бізнесу приїхали 1648 підприємців. Експозиція «Франчайзингу» презентувала понад 70 успішних бізнес-концепцій з України, Білорусі, Італії, Росії, Франції.

2014-й обіцяє бути ще більш плідним. У найближчі пару років в Україні планується введення в експлуатацію одразу декількох масштабних торгово-розважальних центрів: «Республіка», ArtMall, HappyMall, LAVINA, «Проспект», «Block Бастер Mall» у Києві; RosePark у Макіївці; «Нікольський» у Харкові; «Роксолана» у Львові; «Зебра» в Одесі та ін. Поряд із цим, до виходу на український ринок готується низка європейських і російських мережевих ритейлерів. Враховуючи, що значну частку орендарів ТРЦ, як правило, складають саме франчайзингові бренди, а 90% непродовольчого ритейлу в нашій країні розвивається за схемою франчайзингу, в 2014 — 2015 рр. очікується стабільно висока активність у цій сфері.

На сьогодні про участь у «Франчайзингу 2014» оголосили: AntonioBiaggi, BurgerClub, LaPizzaEspresso, MilanaShoes, McFOXY, SELA, ParaSolo, «Дон Маре», «Інфолайф», «Наш край», ломбард «Комод», «Синій слон», мережа агенцій «Соната» та ін. Виставка традиційно представить всі напрями франчайзингу: громадське харчування, одяг та взуття, послуги, консалтинг. Наразі проходить прийом заявок на участь у виставці. Детальна інформація — на сайті www.franchising.euroindex.ua. Приєднуйтесь!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ювілейний Франчайзинг у Києві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank