15.11.2013

Франчайзери США скорочують робочі години

Компанії-франчайзери в США вже почали скорочення робочих годин, намагаючись «обійти» Obamacare.

Згідно із Законом про доступне медичне обслуговування - Obamacare - компанії з кількістю співробітників в 50 або понад 50 людей повинні надати робочим страховку або заплатити штраф за всіх співробітників, які працюють більше 30 годин на тиждень. Такі обмеження стали приводом для компаній США до переходу на систему неповного робочого дня.

белый дом Фото з мережі Інтернет

Реформа охорони здоров’я та захисту пацієнтів - перша спроба реформувати медичну систему США з 1960-х років.

Як повідомляє Bloomberg Businessweek, Міжнародна Асоціація Франчайзингу спільно з Торговою Палатою США провели опитування, в результаті якого з'ясувалося, що деякі фірми вже скоротили години і перевели працівників на неповний робочий день. Public Opinion Strategies, в свою чергу, провела дослідження двох сотень франчайзерів і двохсот підприємств, які не працюють по франчайзингу. Дослідження показало, що серед франчайзерів скоротилися години роботи в 31% компаній, серед не франчайзингових фірм - лише в 12%.

время

Близько 96% американських бізнес-компаній занадто малі, щоб підпадати під дію мандату, - пише Bloomberg Businessweek. Негативні наслідки Obamacare стосуються, в першу чергу, фірм, в штаті у яких знаходиться число співробітників, набагато більше за 50 людей. Вкрай уразливими стають франшизи мереж ресторанів. Цей вид бізнесу вже працює в дуже тонкій площині з високими товарними витратами та - донедавна - надзвичайно високими цінами на енергоносії. Скорочення робочих годин призведе до зменшення заробітних плат і, як наслідок, зросте рівень бідності населення, - вважають експерти.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзери США скорочують робочі години

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank