09.11.2013

Льодове шоу від MEGA ICE

У ТРЦ Respublika відкриється перша в Україні ковзанка казахстанського оператора MEGA ICE.

На український ринок виходить новий оператор - мережа льодових ковзанок Mega Ice (Казахстан). Мережа Mega Ice вперше створює ковзанку з льодовою гіркою, яка не має аналогів в Україні. Площа ковзанки - 1200 кв.м. Розміститься він на I рівні ТРЦ Respublika. «ТРЦ Respublika - це торгово-розважальний центр нового покоління, - вважає генеральний директор мережі льодових ковзанок "Mega Ice" Ерлан Умбетов. - Його вже гідно оцінили не тільки в країнах СНД, але і в Європі».

республика Фото UTG

Ковзанки Mega Ice успішно працюють в 4 містах Казахстану, а також у Санкт-Петербурзі (Росія).

Згідно з даними компанії UTG, ексклюзивного брокера ТРЦ Respublika, запуск казахської мережі очікується паралельно з введенням в експлуатацію торгово-розважального центру Respublika, очікуваного в IV кварталі 2014 року. Переговори зарубіжної компанії з українськими колегами тривали кілька місяців. Інвестиції мережі Mega Ice в ковзанку, яка буде розташована в ТРЦ Respublika, складуть понад 1,2 млн євро.

Mega Ice

Мережа Mega Ice активно цікавиться можливістю свого подальшого розвитку в Україні. Наразі проектна група компанії розглядає ряд пропозицій, що надійшли від представників різних українських торгових центрів. Протягом наступних п'яти років мережа Mega Ice планує відкрити власні об'єкти у всіх українських містах-мільйонниках.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Льодове шоу від MEGA ICE

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank