09.11.2013

Льодове шоу від MEGA ICE

У ТРЦ Respublika відкриється перша в Україні ковзанка казахстанського оператора MEGA ICE.

На український ринок виходить новий оператор - мережа льодових ковзанок Mega Ice (Казахстан). Мережа Mega Ice вперше створює ковзанку з льодовою гіркою, яка не має аналогів в Україні. Площа ковзанки - 1200 кв.м. Розміститься він на I рівні ТРЦ Respublika. «ТРЦ Respublika - це торгово-розважальний центр нового покоління, - вважає генеральний директор мережі льодових ковзанок "Mega Ice" Ерлан Умбетов. - Його вже гідно оцінили не тільки в країнах СНД, але і в Європі».

республика Фото UTG

Ковзанки Mega Ice успішно працюють в 4 містах Казахстану, а також у Санкт-Петербурзі (Росія).

Згідно з даними компанії UTG, ексклюзивного брокера ТРЦ Respublika, запуск казахської мережі очікується паралельно з введенням в експлуатацію торгово-розважального центру Respublika, очікуваного в IV кварталі 2014 року. Переговори зарубіжної компанії з українськими колегами тривали кілька місяців. Інвестиції мережі Mega Ice в ковзанку, яка буде розташована в ТРЦ Respublika, складуть понад 1,2 млн євро.

Mega Ice

Мережа Mega Ice активно цікавиться можливістю свого подальшого розвитку в Україні. Наразі проектна група компанії розглядає ряд пропозицій, що надійшли від представників різних українських торгових центрів. Протягом наступних п'яти років мережа Mega Ice планує відкрити власні об'єкти у всіх українських містах-мільйонниках.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank