Середа
06.11.2013
Торгова мережа жіночого одягу відкривається в регіонах.
 

2013-й рік для компанії «Весна» став справжнім «бумом» на відкриття нових точок. Усього за десять місяців кількість магазинів зросла вдвічі. Відтепер купувати одяг від «Весни» можна в Києві, Вінниці, Бучі, Миколаєві та Херсоні. «З п’яти магазинів на початку року ми виросли до десяти, - розповідає директор торгової мережі "ВЕСНА" Тетяна Рогатюк. – І за досвідом можу сказати, що відкриватися в регіонах набагато легше, ніж у столиці, і за об’ємами прибутку – вигідніше».

Із відкриттям нових магазинів довелося розширити і асортимент продукту. Сьогодні суттєво виросла кількість моделей ділових костюмів бренду, а також лінійка аксесуарів. «В нинішньому році ми не тільки значно поліпшили якість тканини, але й розширили модельний ряд. Нещодавно виникла потреба у більшій кількості моделей великих розмірів, - ділиться Тетяна Рогатюк. – Ми раді повідомити, що цю потребу врахували і задовольнили в повному обсязі».

Модельна лінійка від «Весни» оновлюється раз на 1-2 тижні. Така практика можлива завдяки власній фабриці, де нові образи створюються в режимі нон-стоп. «Клієнти цінують переваги швидкого оновлення гардеробу і знають, що одяг буде практично ексклюзивним.» - наголошує Тетяна Рогатюк.

До Нового Року «Весна» готує подарунки у вигляді різноманітних акцій для шанувальниць бренду. Обзавестися гардеробними новинками за спеціальними знижками скоро зможуть і в Чернівцях. Саме там планується відкриття наступного магазину компанії. «Весна» запрошує до співпраці по франчайзингу партнерів з різних регіонів України.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію