02.11.2013

Популярність онлайн-ритейлу

Інтернет-продажі у світі активно зростають.

У Китаї за 9 місяців поточного року об’єми онлайн-продажів зросли майже на 35%, порівняно з аналогічним періодом року минулого, - такі дані приводить Internet Retailer з посиланням на Міністерство комерції КНР.

онлайн-покупки Фото з сайту liveinternet.ru

За даними статистики, купівлі в Інтернеті здійснюють близько 55% українців і 85% росіян.

За словами директора Бюро міжнародних торговельних переговорів Міністерства комерції КНР Шена Даньянга, ритейл-продажі через універмаги, супермаркети та фірмові магазини зросли на 11,1%, 8,4%, а також 6,9% відповідно. А ось електронна роздрібна торгівля дала цифру зростання у 34,7% - до 1,3 трлн юань. Якщо четвертий квартал 2013-го року покаже таке ж стабільне збільшення об’ємів, то Китай має шанс обігнати світового лідера в сегменті онлайн-продажів роздрібної продукції – США.

онлайн-покупки

Франція теж робить ставку на онлайн-ритейл. Так, міжнародна мережа гіпермаркетів Auchan запустила сервіс отримання інтернет-замовлень у 117 магазинах. На відміну від конкурентів, послуги Auchan не обмежуються купівлею лише через офіційний сайт компанії.

В Україні ринок онлайн-ритейлу суттєво набирає обертів. Тільки за перші півроку 2013-ть зареєструвалися більш ніж 1,5 тисячі нових інтернет-магазинів. А за оцінками міжнародної корпорації Morgan Stanley, ринок загальних онлайн-продажів досяг відмітки у 1,5 млрд доларів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Популярність онлайн-ритейлу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank