02.11.2013

Популярність онлайн-ритейлу

Інтернет-продажі у світі активно зростають.

У Китаї за 9 місяців поточного року об’єми онлайн-продажів зросли майже на 35%, порівняно з аналогічним періодом року минулого, - такі дані приводить Internet Retailer з посиланням на Міністерство комерції КНР.

онлайн-покупки Фото з сайту liveinternet.ru

За даними статистики, купівлі в Інтернеті здійснюють близько 55% українців і 85% росіян.

За словами директора Бюро міжнародних торговельних переговорів Міністерства комерції КНР Шена Даньянга, ритейл-продажі через універмаги, супермаркети та фірмові магазини зросли на 11,1%, 8,4%, а також 6,9% відповідно. А ось електронна роздрібна торгівля дала цифру зростання у 34,7% - до 1,3 трлн юань. Якщо четвертий квартал 2013-го року покаже таке ж стабільне збільшення об’ємів, то Китай має шанс обігнати світового лідера в сегменті онлайн-продажів роздрібної продукції – США.

онлайн-покупки

Франція теж робить ставку на онлайн-ритейл. Так, міжнародна мережа гіпермаркетів Auchan запустила сервіс отримання інтернет-замовлень у 117 магазинах. На відміну від конкурентів, послуги Auchan не обмежуються купівлею лише через офіційний сайт компанії.

В Україні ринок онлайн-ритейлу суттєво набирає обертів. Тільки за перші півроку 2013-ть зареєструвалися більш ніж 1,5 тисячі нових інтернет-магазинів. А за оцінками міжнародної корпорації Morgan Stanley, ринок загальних онлайн-продажів досяг відмітки у 1,5 млрд доларів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank